Gassmann GmbH

Gassmann GmbH

phone_iphoneТелефони+49 551 82...
location_onЛокацијаGermany, Göttingen
Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
languageВеб-страницаwww.gassmann-gmbh.com

Испратете порака до Gassmann GmbH


Privacy policy

Последни понуди

Последни понуди


Кипер, камион со кран MAN 18.280 4x4 BB mit Kran Plafinger PK7000, EX-THW!
4
Кипер, камион со кран
MAN 18.280 4x4 BB mit Kran Plafinger PK7000, EX-THW!
Gassmann GmbH
Германија
Километража: 49500 km
Конфигурација на оска: 4x4
Емисиона класа: Евро 3
Излезна моќност: 279 hp
Бруто тежина: 18000 kg
34 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 1час 31мин
Камион  Abrollcontainer mit Klappe ca. 9 m³,
5
Камион
Abrollcontainer mit Klappe ca. 9 m³,
Gassmann GmbH
Германија
Ново
Година на производство: 2021
Корисна носивост: 13400 kg
Бруто тежина: 15000 kg
5 190  EUR
Нето цена
Онлајн: 1час 31мин
Кипер Mercedes-Benz Atego 1018 AK 4x4
7
Кипер
Mercedes-Benz Atego 1018 AK 4x4
Gassmann GmbH
Германија
Километража: 36500 km
Конфигурација на оска: 4x4
Емисиона класа: Евро 5
Излезна моќност: 176 hp
Корисна носивост: 4720 kg
Бруто тежина: 10500 kg
39 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 1час 31мин
Приколка за низок утовар Müller-Mitteltal PT 40.0 Profi, Verbreiterbar auf 3m
15
Приколка за низок утовар
Müller-Mitteltal PT 40.0 Profi, Verbreiterbar auf 3m
Gassmann GmbH
Германија
За транспорт на: тешка машини
Број на оски: 4-оски
Корисна носивост: 30800 kg
Бруто тежина: 40000 kg
28 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 1час 31мин
Камион со кука за подигање MAN 26.272 6x4 BB, Ex-Feuerwehr
8
Камион со кука за подигање
MAN 26.272 6x4 BB, Ex-Feuerwehr
Gassmann GmbH
Германија
Километража: 196500 km
Конфигурација на оска: 6x4
Емисиона класа: Евро 1
Излезна моќност: 269 hp
Корисна носивост: 14000 kg
Бруто тежина: 26000 kg
24 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 1час 31мин
Автомобил Mercedes-Benz 220 SEb/ C
15
Автомобил
Mercedes-Benz 220 SEb/ C
Gassmann GmbH
Германија
Година на производство: 1962
Километража: 1001 km
79 900  EUR
Онлајн: 1ден
Кипер  3-Seiten-Kippaufbau, Alu-Bordwände, Rollplane
10
Кипер
3-Seiten-Kippaufbau, Alu-Bordwände, Rollplane
Gassmann GmbH
Германија
Година на производство: 2013
8 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 1ден
Камион со кука за подигање MAN TGA 26.350 6x4 BB, EX-Feuerwehr, NUR 27.000KM!
15
Камион со кука за подигање
MAN TGA 26.350 6x4 BB, EX-Feuerwehr, NUR 27.000KM!
Gassmann GmbH
Германија
Година на производство: 2005
Километража: 27000 km
Конфигурација на оска: 6x4
Емисиона класа: Евро 3
Излезна моќност: 349 hp
Корисна носивост: 14860 kg
Бруто тежина: 26000 kg
48 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 1ден
Автомобил Mercedes-Benz 300 SC Roadster
15
Автомобил
Mercedes-Benz 300 SC Roadster
Gassmann GmbH
Германија
Година на производство: 1956
Километража: 1001 km
794 000  EUR
Онлајн: 1ден
Автомобил BMW 328 Roadster
15
Автомобил
BMW 328 Roadster
Gassmann GmbH
Германија
Година на производство: 1939
Километража: 11280 km
690 000  EUR
Онлајн: 1ден
Резултати пронајдени: 2410
Пребарувањето е зачувано!

t1 dealer test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.