Fymas ApS
Доверлив
10
Повеќе од 10 години со Truck1

Fymas ApS

Телефони
Веб-страница
www.fymas.dk
Локација
Данска, Ballerup
Raamosevej 28, 2750 Ballerup/Copenhagen, Denmark
Лица за контакт
Axel Ibsen
English
Последни понуди
Casagrande B175 XP - машина за бушење
 16
Прашајте за цена

Машина за бушење

2018
1 072 ч

Онлајн: 1мес 20ден

Fymas ApS

10

Данска, Ballerup

Идентификација 5059

Doosan DL250-3 w/Qiuck coupler - утоварувач со тркала
 16
69 000 EUR

Утоварувач со тркала

2013
6 900 ч

Онлајн: 2мес 4ден

Fymas ApS

10

Данска, Ballerup

Идентификација 5003

Bronto S60 XDT - камион со подигачка кошница
 4
Прашајте за цена

Камион со подигачка кошница

2006
106 000 km
4 200 ч

Онлајн: 2мес 18ден

Fymas ApS

10

Данска, Ballerup

Идентификација 5082

Bronto S53 XDT - камион со подигачка кошница
 8
Прашајте за цена

Камион со подигачка кошница

2009
120 000 km
7 100 ч

Онлајн: 2мес 18ден

Fymas ApS

10

Данска, Ballerup

Идентификација 5081

Caterpillar 320D Amphibious Excavator - амфибиски багер
 4
Прашајте за цена

Амфибиски багер

2017
350 ч

Онлајн: 3мес 23ден

Fymas ApS

10

Данска, Ballerup

Идентификација 5067

Hitachi ZX500 SLD - багер за уривање
 15
Прашајте за цена

Багер за уривање

2004
7 650 ч

Онлајн: 3мес 23ден

Fymas ApS

10

Данска, Ballerup

Идентификација 5030

Inter-Drain 2050 GP w/Cable Plow - градежна машина
 16
Прашајте за цена

Градежна машина

2008
2 265 ч

Онлајн: 3мес 23ден

Fymas ApS

10

Данска, Ballerup

Идентификација 5037

Case CX250 D - багер гасеничар
 12
Прашајте за цена

Багер гасеничар

2015
1 695 ч

Онлајн: 3мес 23ден

Fymas ApS

10

Данска, Ballerup

Идентификација 5069

McCloskey S190 - градежно сито
 14
Прашајте за цена

Градежно сито

2011
10 600 ч

Онлајн: 3мес 24ден

Fymas ApS

10

Данска, Ballerup

Идентификација 5080

Abi Banut 655 - насочен насложувач
 16
Прашајте за цена

Насочен насложувач

2011
4 125 ч

Онлајн: 4мес 22ден

Fymas ApS

10

Данска, Ballerup

Идентификација 5049

Прикажи ги сите понуди (40)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Fymas ApS
Вашата порака е испратена.