ForksTrading B.V.

Телефони
Веб-страница
www.forkstrading.com
Локација
Холандија, 4255 HW Nieuwendijk
Ippelseweg 13 4255 HW Nieuwendijk , Netherlands
Лица за контакт
Machiel van Andel
Deutsch, English, Français, Nederlands
Последни понуди
 Linde K - вилушкар за подигање роба
 5
15 950 EUR

Вилушкар за подигање роба

2015
Електро
2 711 ч
Висина на кревање: 7 230 mm
Капцитет на кревање: 1 200 kg

Онлајн: 1ден

ForksTrading B.V.

Холандија, 4255 HW Nieuwendijk

Идентификација  VA72

 Linde T16 - вилушкар за палети
 4
1 250 EUR

Вилушкар за палети

2011
Електро
552 ч
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1ден

ForksTrading B.V.

Холандија, 4255 HW Nieuwendijk

Идентификација  VA63

 Linde K - вилушкар за подигање роба
 4
14 950 EUR

Вилушкар за подигање роба

2013
Електро
2 198 ч
Висина на кревање: 6 230 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 1ден

ForksTrading B.V.

Холандија, 4255 HW Nieuwendijk

Идентификација  BA88

 Linde T16 - вилушкар за палети
 4
1 250 EUR

Вилушкар за палети

2011
Електро
582 ч
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1ден

ForksTrading B.V.

Холандија, 4255 HW Nieuwendijk

Идентификација  UL91

 Linde H20T-03 - вилушкар
 4
4 950 EUR

Вилушкар

2001
ТНГ
2 647 ч
Висина на кревање: 4 450 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 1ден

ForksTrading B.V.

Холандија, 4255 HW Nieuwendijk

Идентификација  UL80

 Still EXV12 - сложувач
 4
2 950 EUR

Сложувач

2015
Електро
1 144 ч
Висина на кревање: 3 320 mm
Капцитет на кревање: 1 200 kg

Онлајн: 3ден

ForksTrading B.V.

Холандија, 4255 HW Nieuwendijk

Идентификација  UL39

 Still RX20-16 - преден вилушкар со три тркала
 4
8 250 EUR

Преден вилушкар со три тркала

2015
Електро
5 267 ч
Висина на кревање: 4 950 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 3ден

ForksTrading B.V.

Холандија, 4255 HW Nieuwendijk

Идентификација  UL34

 Linde H35D-02 Evo - вилушкар
 3
8 250 EUR

Вилушкар

2013
Дизел
19 066 ч
Висина на кревање: 3 360 mm
Капцитет на кревање: 3 500 kg

Онлајн: 3ден

ForksTrading B.V.

Холандија, 4255 HW Nieuwendijk

Идентификација  UL53

 Still RX50-15 - преден вилушкар со три тркала
 3
5 750 EUR

Преден вилушкар со три тркала

2015
Електро
15 402 ч
Висина на кревање: 3 210 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 3ден

ForksTrading B.V.

Холандија, 4255 HW Nieuwendijk

Идентификација  UL28

 Still RX60-25 - преден вилушкар со четири тркала
 4
10 950 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

2014
Електро
6 664 ч
Висина на кревање: 4 700 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 3ден

ForksTrading B.V.

Холандија, 4255 HW Nieuwendijk

Идентификација  UL77

Прикажи ги сите понуди (42)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до ForksTrading B.V.
Вашата порака е испратена.