EWALS MEGA TRADING
Повеќе од 1 година со Truck1
Галерија

EWALS MEGA TRADING

Телефони
Веб-страница
www.ewals-mega.trading
Локација
Холандија, Tegelen
Olivier van Noortweg 7, 5993 SL Venlo, The Netherlands
Последни понуди
Krone N/A - полуприколка сандучар
 19
3 750 EUR
Нето цена

Полуприколка сандучар

2013
3-оски
Корисна носивост: 31 550 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2ден

EWALS MEGA TRADING

Холандија, Venlo

Идентификација 2013 XL KRONE MEGA P400 HUCKEPACK DAMAGE

Scania R410 - камион влекач
 5
26 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
492 000 km
411 hp
Корисна носивост: 10 612 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 5ден

EWALS MEGA TRADING

Холандија, Tegelen

Идентификација 56BRF6

Krone 70x XL KRONE P400 MEGA HUCKEPACK - полуприколка сандучар
 20
Прашајте за цена

Полуприколка сандучар

2013
3-оски
Корисна носивост: 31 550 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 1мес 22ден

EWALS MEGA TRADING

Холандија, Venlo

Идентификација 20x 2012 & 50x 2013 XL KRONE P400 MEGA HUCKEPACK

Krone 2011 mega huckepack flat - полуприколка платформа
 13
3 250 EUR
Нето цена

Полуприколка платформа

2011
3-оски
Корисна носивост: 31 690 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2мес 1ден

EWALS MEGA TRADING

Холандија, Venlo

Идентификација CSH11KRONE FLAT

Kässbohrer 3x 2014 XL MEGA CURTAINSIDER - полуприколка сандучар
 11
7 250 EUR
Нето цена

Полуприколка сандучар

2014
3-оски
Корисна носивост: 32 300 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2мес 1ден

EWALS MEGA TRADING

Холандија, Tegelen

Идентификација A2B14KASSB

LAG 3x 2011 XL LAG MEGA P400 HUCKEPACK FLAT - полуприколка платформа
 11
3 250 EUR
Нето цена

Полуприколка платформа

2011
3-оски
Корисна носивост: 30 900 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2мес 1ден

EWALS MEGA TRADING

Холандија, Venlo

Идентификација 2011 XL LAG MEGA P400 HUCKEPACK FLAT

Krone 2x 2012 MEGA HUCKEPACK FLAT - полуприколка платформа
 14
4 000 EUR
Нето цена

Полуприколка платформа

2012
3-оски
Корисна носивост: 31 690 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2мес 1ден

EWALS MEGA TRADING

Холандија, Tegelen

Идентификација CSH12KRONE FLAT

LAG 60x 2011 XL MEGA HUCKEPACK CURTAINSIDER - полуприколка сандучар
 15
Прашајте за цена

Полуприколка сандучар

2011
3-оски
Корисна носивост: 30 900 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2мес 1ден

EWALS MEGA TRADING

Холандија, Venlo

Идентификација 60x CCH11LAG

LAG 2012 XL LAG MEGA P400 HUCKEPACK - полуприколка сандучар
 13
3 000 EUR
Нето цена

Полуприколка сандучар

2012
3-оски
Корисна носивост: 31 130 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2мес 1ден

EWALS MEGA TRADING

Холандија, venlo

Идентификација CCH12LAG schade

Krone 2015 XLS KRONE MEGA P400 HUCKEPACK - полуприколка сандучар
 16
9 750 EUR
Нето цена

Полуприколка сандучар

2015
3-оски
Корисна носивост: 31 470 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2мес 1ден

EWALS MEGA TRADING

Холандија, Tegelen

Идентификација 2015 XLS KRONE MEGA P400 HUCKEPACK

Прикажи ги сите понуди (11)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до EWALS MEGA TRADING
Вашата порака е испратена.