Eurasia Project Management GmbH од Германија, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба!

Eurasia Project Management GmbH

Our firm specializes on supplying of the second-hand cryogenic equipment from the European Union countries. Due to the long-term adjusted connections with the largest enterprises in Europe, we are working with wide assortment of the second-hand cryogenic equipment: Tanks stationary Tanks transport (trailers, semi-trailers) Cryo-containers Pumps and counters Vaporizers Cryogenic and non-cryogenic air separation plants. We provide assistance in delivery and the customs registration of the equipment obtained from us and in search or manufacturing of other cryogenic equipment under applications of customers.

Веб-страница на компанијата
Локација
Германија, Cologne
Annostr. 46 , 50678, Cologne, Germany
Погледнете мапа
Локално време на дилерот:04:48
Лица за контакт
person
Dr. Mark Frenkel
Deutsch, English, Русский

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Последни понуди
Satri/Seef , CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota - Камион: слика 1
Satri/Seef , CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota - Камион: слика 2
Satri/Seef , CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota - Камион: слика 3
Satri/Seef , CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota - Камион: слика 4
Satri/Seef , CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota - Камион: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

Satri/Seef , CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota

Германија, Cologne
Објавено: 15ден
Прашајте за цена
star
Германија, Cologne
emailКонтактирајте го продавачот
Messer Griesheim Gas tank for oxygen LOX argon LAR nitrogen LIN 3240L - Резервоар за складирање: слика 1
Messer Griesheim Gas tank for oxygen LOX argon LAR nitrogen LIN 3240L - Резервоар за складирање: слика 2
Messer Griesheim Gas tank for oxygen LOX argon LAR nitrogen LIN 3240L - Резервоар за складирање: слика 3
Messer Griesheim Gas tank for oxygen LOX argon LAR nitrogen LIN 3240L - Резервоар за складирање: слика 4
Messer Griesheim Gas tank for oxygen LOX argon LAR nitrogen LIN 3240L - Резервоар за складирање: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Messer Griesheim Gas tank for oxygen LOX argon LAR nitrogen LIN 3240L

Германија, Cologne
Објавено: 5мес 20ден
Прашајте за цена
star
Германија, Cologne
emailКонтактирајте го продавачот
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen - Полуприколка цистерна: слика 1
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen - Полуприколка цистерна: слика 2
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen - Полуприколка цистерна: слика 3
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen - Полуприколка цистерна: слика 4
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen - Полуприколка цистерна: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen

19923-оски22500 kg33000 kg
Германија
Објавено: 5мес 20ден
Прашајте за цена
star
19923-оски22500 kg33000 kg
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic - Полуприколка цистерна: слика 1
MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic - Полуприколка цистерна: слика 2
MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic - Полуприколка цистерна: слика 3
MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic - Полуприколка цистерна: слика 4
MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic - Полуприколка цистерна: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic

1980
Германија, Cologne
Објавено: 5мес 20ден
Прашајте за цена
star
1980
Германија, Cologne
emailКонтактирајте го продавачот
AUREPA Oxygen, Argon, Nitrogen, LNG, LHe, Helium, GAS Cryo, Messer, cry - Резервоар за складирање: слика 1

AUREPA Oxygen, Argon, Nitrogen, LNG, LHe, Helium, GAS Cryo, Messer, cry

1980
Германија
Објавено: 5мес 20ден
Прашајте за цена
star
1980
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota - Полуприколка цистерна: слика 1
Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota - Полуприколка цистерна: слика 2
Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota - Полуприколка цистерна: слика 3
Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota - Полуприколка цистерна: слика 4
Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota - Полуприколка цистерна: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota

19811-оски13500 kg20200 kg13000 L
Германија
Објавено: 5мес 20ден
Прашајте за цена
star
19811-оски13500 kg20200 kg13000 L
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank - Полуприколка цистерна: слика 1
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank - Полуприколка цистерна: слика 2
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank - Полуприколка цистерна: слика 3
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank - Полуприколка цистерна: слика 4
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank - Полуприколка цистерна: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank

19903-оски21170 kg32500 kg
Германија
Објавено: 5мес 20ден
Прашајте за цена
star
19903-оски21170 kg32500 kg
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
SATRI SEEF, CO2, carbon dioxide - Полуприколка цистерна: слика 1
SATRI SEEF, CO2, carbon dioxide - Полуприколка цистерна: слика 2
SATRI SEEF, CO2, carbon dioxide - Полуприколка цистерна: слика 3

SATRI SEEF, CO2, carbon dioxide

19812-оски
Германија
Објавено: 5мес 20ден
Прашајте за цена
star
19812-оски
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
AUREPA CO2, Carbon dioxide, углекислота, Robine, Gas, Cryogenic - Цистерна контејнер: слика 1
AUREPA CO2, Carbon dioxide, углекислота, Robine, Gas, Cryogenic - Цистерна контејнер: слика 2
AUREPA CO2, Carbon dioxide, углекислота, Robine, Gas, Cryogenic - Цистерна контејнер: слика 3

AUREPA CO2, Carbon dioxide, углекислота, Robine, Gas, Cryogenic

1981
Германија
Објавено: 5мес 20ден
Прашајте за цена
star
1981
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank - Полуприколка цистерна: слика 1
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank - Полуприколка цистерна: слика 2
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank - Полуприколка цистерна: слика 3
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank - Полуприколка цистерна: слика 4
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank - Полуприколка цистерна: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank

19903-оски21170 kg32500 kg
Германија
Објавено: 5мес 20ден
Прашајте за цена
star
19903-оски21170 kg32500 kg
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(15)
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.