Esmatrans AG

Веб-страница
http://www.esmatrans.ch/
Работно време
07:30-17:00 Пон - Пет
Локација
Швајцарија, CH-5272 Gansingen
Hirsacherstrasse 5, CH-5272 Gansingen, Switzerland
Лица за контакт
Franco Zagaria
Deutsch, English, Français, Italiano
Последни понуди
 HONOLD HSA 21 Kasten, LBW - полуприколка сандучар
 5
21 900 EUR
Нето цена

Полуприколка сандучар

2010
Корисна носивост: 14 850 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 11час 46мин

Esmatrans AG

Швајцарија, CH-5272 Gansingen

Идентификација 106044

Krone SE P Plane, LBW CITY - полуприколка со церада
 7
24 600 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2016
Корисна носивост: 15 800 kg
Бруто тежина: 22 000 kg

Онлајн: 3ден

Esmatrans AG

Швајцарија, CH-5272 Gansingen

Идентификација 108820

Volvo VOLVO FL 240 - камион со церада
 5
10 000 EUR
Нето цена

Камион со церада

2011
Корисна носивост: 5 150 kg
Бруто тежина: 12 000 kg

Онлајн: 3ден

Esmatrans AG

Швајцарија, CH-5272 Gansingen

Идентификација 79035

 DINKEL DSAKWSTP Plane, LBW - geeignet für Getränke - полуприколка со церада
 6
13 700 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2008
Корисна носивост: 23 600 kg
Бруто тежина: 31 000 kg

Онлајн: 7ден

Esmatrans AG

Швајцарија, CH-5272 Gansingen

Идентификација 107113

Sor SP 71 CITY Kühlkasten mit LBW - полуприколка ладилник
 3
22 600 EUR
Нето цена

Полуприколка ладилник

2008
Корисна носивост: 14 200 kg
Бруто тежина: 22 000 kg

Онлајн: 7ден

Esmatrans AG

Швајцарија, CH-5272 Gansingen

Идентификација 103137

 HANGLER 2 AFEL 18 Kühler mit LBW - приколка ладилник
 7
10 000 EUR
Нето цена

Приколка ладилник

2006
Корисна носивост: 12 520 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 7ден

Esmatrans AG

Швајцарија, CH-5272 Gansingen

Идентификација 160109

Ackermann Fahrzeugbau PA-F 18/7.4E Pritsche, Plane - приколка со церада
 6
10 500 EUR
Нето цена

Приколка со церада

2010
Корисна носивост: 9 900 kg
Бруто тежина: 15 000 kg

Онлајн: 7ден

Esmatrans AG

Швајцарија, CH-5272 Gansingen

Идентификација 163829

Schmitz Cargobull AKO 18 Klimat. Kasten - приколка сандучар
 5
12 800 EUR
Нето цена

Приколка сандучар

2010
Корисна носивост: 12 800 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 21ден

Esmatrans AG

Швајцарија, CH-5272 Gansingen

Идентификација 166323

Scania R 420 Klimat. Kasten mit LBW - камион сандучар
 7
12 300 EUR
Нето цена

Камион сандучар

2008
Корисна носивост: 7 950 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 21ден

Esmatrans AG

Швајцарија, CH-5272 Gansingen

Идентификација 54048

Mercedes-Benz ACTROS 3244 Brücke mit KRAN und LBW - камион со страна на спуштање
 13
74 600 EUR
Нето цена

Камион со страна на спуштање

2008
Корисна носивост: 12 600 kg
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 21ден

Esmatrans AG

Швајцарија, CH-5272 Gansingen

Идентификација 30868

Прикажи ги сите понуди (157)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Esmatrans AG
Вашата порака е испратена.