Autobedrijf Enting BV

 Лизинг
Телефони
Веб-страница
www.entingauto.nl
Работно време
08:30-16:30 Пон - Пет
09:30-13:30 Саб
Локација
Холандија, Westerbork
Autobedrijf Enting B.V. de Noesten 27 9431 TC Westerbork, Netherlands
Лица за контакт
Chris Enting
Deutsch, English, Nederlands
Последни понуди
Peugeot Boxer 330 2.2 HDI L2H2 Profit+ Dubbele schuifdeur / airco / trekhaak / c... - товарно комбе
 20
9 995 EUR

Товарно комбе

2014
172 047 km
Дизел
Корисна носивост: 1 100 kg
Бруто тежина: 3 000 kg

Онлајн: 46мин

Autobedrijf Enting BV

Холандија, Westerbork, Netherlands

Saab 9-3 Sport Sedan 1.9 TiD Linear - автомобил
 20
5 745 EUR

Автомобил

2008
179 967 km

Онлајн: 46мин

Autobedrijf Enting BV

Холандија, Westerbork, Netherlands

kuiper PLSD 3430 KG Laadvermogen / Lengte 635 CM / LIER - полуприколка за низок утовар
 14
6 450 EUR

Полуприколка за низок утовар

2007
2-оски
Корисна носивост: 3 430 kg
Бруто тежина: 5 000 kg

Онлајн: 2ден

Autobedrijf Enting BV

Холандија, Westerbork, Netherlands

Mitsubishi Canter 3C15 3.0 DI 295 11 TON BE Trekker Veldhuizen - камион влекач
 20
12 450 EUR

Камион влекач

2007
220 840 km
4x2
Корисна носивост: 1 250 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 2ден

Autobedrijf Enting BV

Холандија, Westerbork, Netherlands

Renault Kangoo 1.5 dCi 75 Energy Comfort Navi AC CC GARANTIE - товарно комбе
 20
8 945 EUR

Товарно комбе

2018
70 077 km
Дизел
Корисна носивост: 655 kg
Бруто тежина: 1 885 kg

Онлајн: 24ден

Autobedrijf Enting BV

Холандија, Westerbork, Netherlands

Mercedes Benz Vito 110 CDI L2 LANG / AIRCO / ZEER MOOI! - товарно комбе
 20
9 995 EUR

Товарно комбе

2012
83 943 km
Дизел

Онлајн: 1мес 22ден

Autobedrijf Enting BV

Холандија, Westerbork, Netherlands

Volkswagen Crafter 35 2.5 TDI L1H1 Nette auto, airco. 9 persoons - минибус
 19
9 950 EUR

Минибус, патничко комбе

2009
178 074 km
4x2

Онлајн: 1мес 22ден

Autobedrijf Enting BV

Холандија, Westerbork, Netherlands

Renault Master T35 2.3 dCi L2H2 Trekhaak / Navigatie / Airco / 3000 KG aanhanger - товарно комбе
 20
11 950 EUR

Товарно комбе

2014
118 324 km
Дизел
Корисна носивост: 1 279 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1мес 22ден

Autobedrijf Enting BV

Холандија, Westerbork, Netherlands

Renault Master T35 2.5dCi L3 H1 Paardenwagen / Horsetruck - камион за добиток
 16
27 000 EUR

Камион за добиток

2006
123 682 km
4x2
Корисна носивост: 1 140 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1мес 22ден

Autobedrijf Enting BV

Холандија, Westerbork, Netherlands

Fiat Ducato 35H 2.3 MultiJet LH2 Gran Volume Laadklep / EURO 5 - товарно комбе
 20
6 950 EUR

Товарно комбе

2014
341 942 km
Дизел
Корисна носивост: 1 500 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1мес 22ден

Autobedrijf Enting BV

Холандија, Westerbork, Netherlands

Прикажи ги сите понуди (14)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Autobedrijf Enting BV
Вашата порака е испратена.