EMTECH SP. Z O.O.
За продавачотПогледнете мапаПонуди (22)

EMTECH SP. Z O.O.

phone_iphoneТелефони+48 604447...
location_onЛокацијаPoland, Szczerców
Grudna 41a, 97-420 Szczerców, Poland
languageВеб-страницаemtech.org.pl
checkАктивностиИзнајмување, Сопствено производство, Поправка и услуга
access_timeРаботно време08:00-16:00 Пон - Пет
Локално време на дилерот — 06:13

Лица за контакт

Tomasz Biliński – Sales Representative

Tomasz Biliński – Sales Representative

English, Polski, Русский

+48 604 44...

Łukasz Odziemczewski

Łukasz Odziemczewski

Polski

+48 604 44...

Испратете порака до EMTECH SP. Z O.O.


Privacy policy

Последни понуди

Последни понуди


Полуприколка за низок утовар EMTECH EMTECH SERIA NNP Model 3.NNP-S-1N (NH2) - Prosta
9
Полуприколка за низок утовар
EMTECH EMTECH SERIA NNP Model 3.NNP-S-1N (NH2) - Prosta
EMTECH SP. Z O.O.
Полска
Ново
Година на производство: 2021
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 32000 kg
Бруто тежина: 42000 kg
43 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 1мес 7ден
Полуприколка за низок утовар EMTECH EMTECH SERIA NPP-R Model 3.NPP-1R-1N-PP (NA)
9
Полуприколка за низок утовар
EMTECH EMTECH SERIA NPP-R Model 3.NPP-1R-1N-PP (NA)
EMTECH SP. Z O.O.
Полска
Ново
Година на производство: 2021
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 31000 kg
Бруто тежина: 42000 kg
51 000  EUR
Нето цена
Онлајн: 1мес 7ден
Полуприколка за низок утовар EMTECH SERIA NNP-R Model 3.NNP-1R-1N (NA)
13
Полуприколка за низок утовар
EMTECH SERIA NNP-R Model 3.NNP-1R-1N (NA)
EMTECH SP. Z O.O.
Полска
Година на производство: 2021
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 31000 kg
Бруто тежина: 42000 kg
50 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 1мес 7ден
Полуприколка за низок утовар EMTECH SERIA NNZ-R model 3.NNZ-1R-1N (NA, MG, ZP, ZO) - pod ciągnik MEG
20
Полуприколка за низок утовар
EMTECH SERIA NNZ-R model 3.NNZ-1R-1N (NA, MG, ZP, ZO) - pod ciągnik MEG
EMTECH SP. Z O.O.
Полска
Ново
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 35500 kg
Бруто тежина: 48000 kg
65 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 2мес 5ден
Приколка за низок утовар EMTECH SERIA PNP model 3.PNP-S-1N (NH1) - Przyczepa TRIDEM oś Nadążna
1
20
Приколка за низок утовар
EMTECH SERIA PNP model 3.PNP-S-1N (NH1) - Przyczepa TRIDEM oś Nadążna
EMTECH SP. Z O.O.
Полска
Ново
За транспорт на: тешка машини
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 17800 kg
Бруто тежина: 24000 kg
36 200  EUR
Нето цена
Онлајн: 2мес 5ден
Приколка за низок утовар EMTECH SERIA PNP model 3.PNP-S (NH1) - Przyczepa TRIDEM
1
20
Приколка за низок утовар
EMTECH SERIA PNP model 3.PNP-S (NH1) - Przyczepa TRIDEM
EMTECH SP. Z O.O.
Полска
Ново
За транспорт на: тешка машини
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 18000 kg
Бруто тежина: 24000 kg
32 700  EUR
Нето цена
Онлајн: 2мес 5ден
Приколка за низок утовар EMTECH SERIA PNL model 3.PNL-S - Przyczepa do maszyn leśnych
17
Приколка за низок утовар
EMTECH SERIA PNL model 3.PNL-S - Przyczepa do maszyn leśnych
EMTECH SP. Z O.O.
Полска
Ново
За транспорт на: тешка машини
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 18500 kg
Бруто тежина: 24000 kg
33 800  EUR
Нето цена
Онлајн: 2мес 10ден
Полуприколка цистерна  SERIA NBA model 3.NBA-S - Naczepa Beczka Asenizacyjna
1
20
Полуприколка цистерна
SERIA NBA model 3.NBA-S - Naczepa Beczka Asenizacyjna
EMTECH SP. Z O.O.
Полска
Ново
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 28000 kg
Бруто тежина: 36000 kg
53 300  EUR
Нето цена
Онлајн: 2мес 10ден
Полуприколка за низок утовар EMTECH SERIA NNZ-R model 4.NNZ-1R-2N (NH2) - Zagłębiana, Rozciągana
1
19
Полуприколка за низок утовар
EMTECH SERIA NNZ-R model 4.NNZ-1R-2N (NH2) - Zagłębiana, Rozciągana
EMTECH SP. Z O.O.
Полска
Ново
Број на оски: 4-оски
Корисна носивост: 49500 kg
Бруто тежина: 64000 kg
71 400  EUR
Нето цена
Онлајн: 2мес 11ден
Полуприколка за низок утовар EMTECH SERIA NNZ-R model 3.NNZ-1R-1N (NH2) Zagłębiana, Rozciągana
1
14
Полуприколка за низок утовар
EMTECH SERIA NNZ-R model 3.NNZ-1R-1N (NH2) Zagłębiana, Rozciągana
EMTECH SP. Z O.O.
Полска
Ново
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 34000 kg
Бруто тежина: 48000 kg
64 000  EUR
Нето цена
Онлајн: 2мес 11ден
Резултати пронајдени: 22
Пребарувањето е зачувано!

t1 dealer test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.