DRILLEX

Телефони
Локација
Полска, Lublin
Последни понуди
Vermeer D33x44,D36x50 FS2 4,5m Drill pipes, żerdzie  - додаток
 2
250 EUR

Додаток за насочувачка машина за бушење

Онлајн: 3мес 30ден

DRILLEX

Полска, Polen

Vermeer D7x11, D9x13, D10x15 S3 Drill pipes, Żerdzie  - додаток
 3
125 EUR

Додаток за насочувачка машина за бушење

Онлајн: 3мес 30ден

DRILLEX

Полска, Polen

Ditch Witch JT1220 Drill pipes, Żerdzie wiertnicze  - додаток
 7
159 EUR

Додаток за насочувачка машина за бушење

Онлајн: 3мес 30ден

DRILLEX

Полска, Polen

Vermeer D80x100 Φ88,9 4,5m Drill pipes, żerdzie  - додаток
 1
359 EUR

Додаток за насочувачка машина за бушење

Онлајн: 3мес 30ден

DRILLEX

Полска, Polen

Ditch Witch JT 920 Drill pipes, Żerdzie wiertnicze  - додаток
 1
128 EUR

Додаток за насочувачка машина за бушење

Онлајн: 3мес 30ден

DRILLEX

Полска, Polen

Vermeer D33x44,D36x50 FS1 3m Drill pipes, żerdzie  - додаток
 1
189 EUR

Додаток за насочувачка машина за бушење

Онлајн: 3мес 30ден

DRILLEX

Полска, Polen

Vermeer D33x44,D36x50 FS1 4,5m Drill pipes, żerdzie  - додаток
 2
250 EUR

Додаток за насочувачка машина за бушење

Онлајн: 3мес 30ден

DRILLEX

Полска, Polen

Vermeer D50x100 4,5m Drill pipes, żerdzie  - додаток
 1
276 EUR

Додаток за насочувачка машина за бушење

Онлајн: 3мес 30ден

DRILLEX

Полска, Polen

Ditch Witch JT2720 Drill pipes, Żerdzie wiertnicze  - додаток
 1
175 EUR

Додаток за насочувачка машина за бушење

Онлајн: 3мес 30ден

DRILLEX

Полска, Polen

Vermeer D36x50 Φ68 4,5m Drill pipes, żerdzie  - додаток
 1
333 EUR

Додаток за насочувачка машина за бушење

Онлајн: 3мес 30ден

DRILLEX

Полска, Polen

Прикажи ги сите понуди (30)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до DRILLEX
Вашата порака е испратена.