Dolphin s.r.o

Телефони
Веб-страница
www.dolphintours.sk
Работно време
00:00-24:00 Пон - Пет
00:00-24:00 Саб
00:00-24:00 Нед
Локација
Словачка, Ružinov
Pestovateľská 10 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov Slovensko, Slovakia
Последни понуди
MERCEDES-BENZ Tourismo 15 - патнички вагон автобус
 15
236 000 EUR

Патнички вагон автобус

2019
42 125 km
4x2

Онлајн: 1мес 13ден

Dolphin s.r.o

Словачка, Ružinov

MERCEDES-BENZ  - патнички вагон автобус
 8
203 000 EUR

Патнички вагон автобус

2018
201 100 km
4x2

Онлајн: 1мес 13ден

Dolphin s.r.o

Словачка, Ružinov

MERCEDES-BENZ Tourismo 15 - патнички вагон автобус
 17
238 000 EUR

Патнички вагон автобус

2019
47 661 km
4x2

Онлајн: 1мес 17ден

Dolphin s.r.o

Словачка, Ružinov

MERCEDES-BENZ Tourismo 15 - патнички вагон автобус
 13
164 000 EUR

Патнички вагон автобус

2017
300 770 km
4x2

Онлајн: 1мес 20ден

Dolphin s.r.o

Словачка, Ružinov

SETRA ComfortClass S 515 HD - патнички вагон автобус
 20
259 000 EUR

Патнички вагон автобус

2019
58 147 km
4x2

Онлајн: 1мес 20ден

Dolphin s.r.o

Словачка, Ružinov

MERCEDES-BENZ Tourismo 15 - патнички вагон автобус
 15
157 000 EUR

Патнички вагон автобус

2016
330 000 km
4x2

Онлајн: 2мес 22ден

Dolphin s.r.o

Словачка, Ružinov

MERCEDES-BENZ Tourismo 15 - патнички вагон автобус
 14
162 000 EUR

Патнички вагон автобус

2016
342 000 km
4x2

Онлајн: 2мес 22ден

Dolphin s.r.o

Словачка, Ružinov

MERCEDES-BENZ Tourismo 15 - патнички вагон автобус
 15
229 000 EUR

Патнички вагон автобус

2019
64 000 km
4x2

Онлајн: 3мес 9ден

Dolphin s.r.o

Словачка, Ružinov

MERCEDES-BENZ Tourismo 15 - патнички вагон автобус
 15
147 000 EUR

Патнички вагон автобус

2016
359 000 km
4x2

Онлајн: 5мес 20ден

Dolphin s.r.o

Словачка, Ružinov

MERCEDES-BENZ Tourismo 15 - патнички вагон автобус
 9
229 000 EUR

Патнички вагон автобус

2019
35 600 km
4x2

Онлајн: 5мес 20ден

Dolphin s.r.o

Словачка, Ružinov

Прикажи ги сите понуди (15)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Dolphin s.r.o
Вашата порака е испратена.