Dingemanse B.V. - градежни машини

46
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 3 1/3   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Renault K 430 8x4 Euro 6 Imer concrete mixer 12 m3 - бетонска мешалка
 17
79 000 EUR

Бетонска мешалка

2018
11 850 km

Онлајн: 24ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација ER000754A

Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3 - бетонска мешалка
 18
71 000 EUR

Бетонска мешалка

2018
31 400 km

Онлајн: 25ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација ER001818

Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3 - бетонска мешалка
 15
72 000 EUR

Бетонска мешалка

2018
24 800 km

Онлајн: 25ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација ER001720

Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3 - бетонска мешалка
 18
72 000 EUR

Бетонска мешалка

2018
29 450 km

Онлајн: 25ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација ER001712

Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3 - бетонска мешалка
 17
70 000 EUR

Бетонска мешалка

2018
32 950 km

Онлајн: 25ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација ER001722

Renault K 430 8x4 Euro 6 Imer concrete mixer 12 m3 - бетонска мешалка
 17
79 000 EUR

Бетонска мешалка

2018
12 400 km

Онлајн: 25ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација ER000763

Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3 - бетонска мешалка
 17
68 000 EUR

Бетонска мешалка

2017
54 800 km

Онлајн: 25ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација ER002444

Renault K 430 8x4 Euro 6 Imer concrete mixer 12 m3 - бетонска мешалка
 16
79 000 EUR

Бетонска мешалка

2018
12 450 km

Онлајн: 25ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација ER000755

Renault C 430 8x4 Euro 6 Imer concrete mixer 10 m3 - бетонска мешалка
 16
72 000 EUR

Бетонска мешалка

2018
39 100 km

Онлајн: 25ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација ER001698

Renault K 430 8x4 Euro 6 Imer concrete mixer 12 m3 - бетонска мешалка
 18
79 000 EUR

Бетонска мешалка

2018
13 900 km

Онлајн: 25ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација ER000753

Mercedes Arocs 3342 6x4 Jun Jin JXZ38-4.16HP concrete pump NEW/UNUSED - бетонска пумпа
 20
225 000 EUR

Бетонска пумпа

2019

Онлајн: 26ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација EM262113

Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3 - бетонска мешалка
 14
Прашајте за цена

Бетонска мешалка

2017
55 000 km

Онлајн: 1мес 1ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација C430MIXER

Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3 - бетонска мешалка
 15
69 000 EUR

Бетонска мешалка

2017
48 850 km

Онлајн: 1мес 9ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација ER002439

Renault K 430 8x4 Euro 6 Imer concrete mixer 12 m3 - бетонска мешалка
 14
79 000 EUR

Бетонска мешалка

2018
12 800 km

Онлајн: 1мес 9ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација ER000762

Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3 - бетонска мешалка
 14
69 000 EUR

Бетонска мешалка

2017
40 450 km

Онлајн: 1мес 9ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација ER002447

Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3 - бетонска мешалка
 14
68 000 EUR

Бетонска мешалка

2017
59 550 km

Онлајн: 1мес 9ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација ER002443

Grove AT750B 8x8x8 rough terrain crane 50 t / 33.5 m - мобилен кран
 18
57 500 EUR

Мобилен кран

1991
8 380 km

Онлајн: 1мес 17ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација D072059

Mercedes-Benz Arocs 4142 8x4 E6 JunJin JXRZ47-5.16HP concrete pump NEW/UNUSED - бетонска пумпа
 16
295 000 EUR

Бетонска пумпа

2019
999 km

Онлајн: 2мес 6ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација EM184816

Mercedes-Benz Arocs 3342 6x4 E6 JunJin JXZ38-4.16HP concrete pump - бетонска пумпа
 20
185 000 EUR

Бетонска пумпа

2018
24 519 km

Онлајн: 2мес 6ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација EM144913

Mercedes Arocs 3342 6x4 Jun Jin JXZ38-4.16HP concrete pump NEW/UNUSED - бетонска пумпа
 20
225 000 EUR

Бетонска пумпа

2019
999 km

Онлајн: 2мес 6ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација EM262112

1 2 3   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Dingemanse B.V.
Вашата порака е испратена.