Dingemanse B.V. - камиони

137
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 7 1/7   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Volvo FM 440 6x4 + Cormach 34000 E5 + rotator + brick grapple - камион со страна на спуштање
 20
37 500 EUR

Камион со страна на спуштање

385 250 km
6x4
440 hp
Бруто тежина: 28 000 kg

Онлајн: 3ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација V433398

Mercedes Actros 2644 6x4 + Hiab XS144 B-3 HiDuo - камион со страна на спуштање
 19
29 500 EUR

Камион со страна на спуштање

596 950 km
6x4
440 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 3ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација M037217

Scania P340 8X2 + Hiab XS422 E-5 HiPro + Jib 100 X-5 - камион со страна на спуштање
 20
66 000 EUR

Камион со страна на спуштање

257 750 km
8x2
340 hp
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 3ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација S010178

Volvo FM 440 6x2 Euro 5 Multilift container hook 20 t - камион со кука за подигање
 20
20 500 EUR

Камион со кука за подигање

496 600 km
6x2
440 hp
Бруто тежина: 28 000 kg

Онлајн: 3ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација V645729

Volvo FL 250 4X2 gas tank 18.6 m3 - камион цистерна
 20
19 500 EUR

Камион цистерна за транспорт на гас

425 950 km
4x2
250 hp
Бруто тежина: 19 400 kg
Волумен на резервоар: 18 616 L

Онлајн: 10ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација V387915

Mercedes Atego 1323 4x2 fuel tank 8.3 m3 / 4 comp - камион цистерна
 20
12 500 EUR

Камион цистерна за транспорт на гориво

260 900 km
4x2
230 hp
Бруто тежина: 13 000 kg
Волумен на резервоар: 8 368 L

Онлајн: 11ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација M138350

Renault Premium 270.19 dci 4x2 fuel tank 14 m3 / 3 comp - камион цистерна
 15
15 000 EUR

Камион цистерна за транспорт на гориво

320 650 km
4x2
Бруто тежина: 19 400 kg
Волумен на резервоар: 13 390 L

Онлајн: 18ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R111526

Renault Premium 270.18 4x2 fuel tank 13.4 m3 / 3 comp - камион цистерна
 20
15 000 EUR

Камион цистерна за транспорт на гориво

392 150 km
4x2
270 hp
Бруто тежина: 19 400 kg
Волумен на резервоар: 13 390 L

Онлајн: 18ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R111657

Renault Premium 320 6x2 fuel tank 18.5 m3 / 6 comp - камион цистерна
 20
21 000 EUR

Камион цистерна за транспорт на гориво

2006
341 000 km
6x2
Бруто тежина: 26 050 kg
Волумен на резервоар: 18 540 L

Онлајн: 21ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R111496

M.A.N. TGS 33.360 6x4 Meiller tipper 16 m3 NEW - кипер
 19
83 750 EUR

Кипер

2016
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 25ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација EM053888

Renault Premium 320.26 dxi 6x2 fuel tank 18.5 m3 / 5 comp - камион цистерна
 20
28 000 EUR

Камион цистерна за транспорт на гориво

2008
324 100 km
6x2
320 hp
Бруто тежина: 26 000 kg
Волумен на резервоар: 18 540 L

Онлајн: 26ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R000756

D.A.F. LF 55.220 4x2 RHD + Thermoking Spectrum TS frigo - камион ладилник
 19
11 000 EUR

Камион ладилник

2013
4x2
220 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 1ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација D424603

Renault Kerax 400 6x4 tipper/dumper Euro 2 - кипер
 14
26 500 EUR

Кипер

2006
208 800 km
6x4
400 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1мес 3ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација ER108006

DAF CF 85.480 8x4 + Hiab 700 EP-4 Hipro - камион со страна на спуштање
 20
68 500 EUR

Камион со страна на спуштање

2005
789 050 km
8x4
480 hp
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 1мес 4ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација D680490

Renault Premium 320.19 dxi 4x2 fuel tank 13.5 / 4 comp - камион цистерна
 20
22 500 EUR

Камион цистерна за транспорт на гориво

2008
4x2
320 hp
Бруто тежина: 19 000 kg
Волумен на резервоар: 13 530 L

Онлајн: 1мес 11ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R002479

Mercedes Axor 2529 6x2 Thermoking TS-500e frigo - камион ладилник
 17
21 500 EUR

Камион ладилник

2008
458 800 km
6x2
290 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1мес 16ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација M344086

D.A.F. LF 55.220 4X2 RHD + Thermoking Spectrum T1000R - камион ладилник
 14
11 500 EUR

Камион ладилник

2012
582 750 km
4x2
220 hp

Онлајн: 1мес 17ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација D417463

Volvo FE 280 4x2 Euro 6 + Joab container hook - камион со кука за подигање
 20
56 500 EUR

Камион со кука за подигање

2014
91 951 km
4x2
280 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 19ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација V652223

Renault Premium 370.26 6x2 fuel tank 19 m3 / 5 comp - камион цистерна
 20
25 000 EUR

Камион цистерна за транспорт на гориво

2007
502 100 km
6x2
370 hp
Бруто тежина: 26 000 kg
Волумен на резервоар: 19 055 L

Онлајн: 1мес 24ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R000300

Renault Premium 270 dci 4x2 fuel tank 13.5 m3 / 3 comp - камион цистерна
 18
13 000 EUR

Камион цистерна за транспорт на гориво

2002
367 850 km
4x2
270 hp
Бруто тежина: 19 000 kg
Волумен на резервоар: 13 525 L

Онлајн: 1мес 25ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R105058

1 2 3 7   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Dingemanse B.V.
Вашата порака е испратена.