Dingemanse B.V. - полуприколки

375
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 19 1/19   
Сортирај според:
Резултати по страница:
HTS Container trailer (sliding, tipping) + 20 ft ISO silo tank container 15 m3 / 1 comp - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 20
9 500 EUR

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело за транспорт на брашно

3-оски
Бруто тежина: 26 000 kg
Волумен на резервоар: 15 000 L

Онлајн: 3ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O442001

Feldbinder Powder tank alu 40 m3 / 1 comp - полуприколка цистерна
 19
21 000 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на брашно

3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg
Волумен на резервоар: 40 000 L

Онлајн: 3ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O037027

Heil / ZVVZ Powder tank alu 40 m3 / 1 comp - полуприколка цистерна
 13
12 500 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на брашно

3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg
Волумен на резервоар: 40 000 L

Онлајн: 3ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација OZVZ010

Feldbinder Powder tank alu 63 m3 (tipping) - полуприколка цистерна
 20
18 500 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на брашно

3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg
Волумен на резервоар: 63 000 L

Онлајн: 3ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација OF07675

Titan Tipper trailer steel + inox 70 m3 / 68 tonnes - кипер полуприколка
 9
23 000 EUR

Кипер полуприколка

3-оски
Бруто тежина: 68 000 kg

Онлајн: 3ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O002171

Benalu Tipper trailer alu 50 m3 + tarpaulin - кипер полуприколка
 9
23 500 EUR

Кипер полуприколка

3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 4ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O103916

Benalu Tipper trailer alu 55 m3 + tarpaulin - кипер полуприколка
 9
24 500 EUR

Кипер полуприколка

3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 4ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација OER0212

Stokota Fuel tank alu 23 m3 / 1 comp + pump/counter - полуприколка цистерна
 20
13 500 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на гориво

1-оски
Бруто тежина: 23 000 kg
Волумен на резервоар: 23 000 L

Онлајн: 5ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O191042

Spitzer Powder tank alu 37 m3 / 1 comp - полуприколка цистерна
 20
22 500 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на брашно

3-оски
Бруто тежина: 37 000 kg
Волумен на резервоар: 37 000 L

Онлајн: 5ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O041628

LAG Jet fuel tank alu 41 m3 / 1 comp / ADR 10/2019 - полуприколка цистерна
 10
13 000 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на гориво

3-оски
Бруто тежина: 40 000 kg
Волумен на резервоар: 41 000 L

Онлајн: 7ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O210495

Dennison Container trailer 20-30-40-45 ft - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 8
5 200 EUR

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело

3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 7ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O023892

Feldbinder Powder tank alu 63 m3 / 1 comp (tipping) - полуприколка цистерна
 20
18 500 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на брашно

3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg
Волумен на резервоар: 63 000 L

Онлајн: 7ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O070123

Komodo 8-axle lowbed trailer KMD8 106 tonnes / ext. 19 m / NEW/UNUSED - полуприколка за низок утовар
 20
155 000 EUR

Полуприколка за низок утовар

8-оски
Бруто тежина: 106 000 kg

Онлајн: 11ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O130001A

Magyar Bitumen tank inox 30.1 m3 / 1 comp + ADR - полуприколка цистерна
 10
24 500 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на битумен

3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg
Волумен на резервоар: 30 102 L

Онлајн: 11ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O049066

Omeps Powder tank alu 40 m3 + engine/compressor - полуприколка цистерна
 20
53 000 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на брашно

3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg
Волумен на резервоар: 40 000 L

Онлајн: 17ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација OH02009

Spitzer Powder tank alu 39 m3 / 1 comp - полуприколка цистерна
 13
14 500 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на брашно

3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg
Волумен на резервоар: 39 000 L

Онлајн: 18ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O041702

Feldbinder Powder tank alu 40 m3 / 1 comp - полуприколка цистерна
 15
21 000 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на брашно

3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg
Волумен на резервоар: 40 000 L

Онлајн: 18ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O037033

Spitzer Powder tank alu 40 m3 / 1 comp - полуприколка цистерна
 16
14 000 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на брашно

3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg
Волумен на резервоар: 40 000 L

Онлајн: 18ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O041484

Titan Tipper trailer steel + inox 70 m3 / 68 tonnes - кипер полуприколка
 7
23 000 EUR

Кипер полуприколка

2013
3-оски
Бруто тежина: 68 000 kg

Онлајн: 19ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O003172

Titan Tipper trailer steel + inox 70 m3 / 68 tonnes - кипер полуприколка
 8
23 000 EUR

Кипер полуприколка

2013
3-оски
Бруто тежина: 68 000 kg

Онлајн: 19ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација TITANTIPPER

1 2 3 19   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Dingemanse B.V.
Вашата порака е испратена.