Dingemanse B.V. - камиони влекачи

51
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 3 1/3   
Сортирај според:
Резултати по страница:
M.A.N. TGS 18.440 4x2 Euro 6 + hydraulics - камион влекач
 16
21 000 EUR

Камион влекач

473 850 km
4x2
440 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 3ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација M657435

DAF XF 105.460 4x2 + ZF Intarder - камион влекач
 10
13 500 EUR

Камион влекач

749 750 km
4x2
460 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 4ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација D892374

DAF XF 105.460 4x2 + ZF Intarder + Hydraulics - камион влекач
 14
14 750 EUR

Камион влекач

639 550 km
4x2
460 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 7ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација D967033

DAF XF 105.460 4x2 Euro 5 + ZF Intarder - камион влекач
 13
13 500 EUR

Камион влекач

677 050 km
4x2
460 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 11ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација D905942

DAF XF 105.460 4X2 Euro 5 + ZF Intarder - камион влекач
 14
13 500 EUR

Камион влекач

706 200 km
4x2
460 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 12ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација D893950

M.A.N. TGS 33.540 6x4 + Fassi F380A.26 + winch - камион влекач
 20
69 500 EUR

Камион влекач

131 950 km
6x4
540 hp
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 18ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација M629873

Renault Premium 460.26 dxi 6x2 RHD Euro 5 - камион влекач
 14
12 000 EUR

Камион влекач

2011
994 800 km
6x2
460 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1мес 1ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R004280

Renault Premium 460.26 6x2 RHD Euro 5 - камион влекач
 10
13 500 EUR

Камион влекач

2013
983 700 km
6x2
460 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1мес 1ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R007097

Renault Premium 460.26 6x2 RHD Euro 5 - камион влекач
 13
13 500 EUR

Камион влекач

2013
837 950 km
6x2
460 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1мес 1ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R009314

Renault Premium 460.26 6x2 RHD Euro 5 EEV - камион влекач
 12
13 000 EUR

Камион влекач

2012
1 012 000 km
6x2
460 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1мес 1ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R006031

Renault Premium 460.26 6x2 RHD Euro 5 EEV - камион влекач
 9
12 000 EUR

Камион влекач

2011
876 800 km
6x2
460 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1мес 1ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R005796

M.A.N. TGA 18.430 4X2 + PTO - камион влекач
 13
6 000 EUR

Камион влекач

2005
776 128 km
4x2
430 hp
Бруто тежина: 18 600 kg

Онлајн: 1мес 15ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација M177417

Renault Premium 460.26 6x2 RHD - камион влекач
 15
13 500 EUR

Камион влекач

2011
637 950 km
6x2
460 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1мес 16ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R005176

D.A.F. XF 105.460 4X2 Euro 5 + ZF Intarder - камион влекач
 15
13 500 EUR

Камион влекач

2010
646 900 km
4x2
460 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 1мес 16ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација D893957

D.A.F. XF 105.460 Euro 5 ZF-Intarder - камион влекач
 16
13 500 EUR

Камион влекач

2011
735 700 km
4x2
460 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 1мес 19ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација D895429

DAF XF105.460 Euro 5 ZF-Intarder - камион влекач
 16
13 500 EUR

Камион влекач

2010
621 340 km
4x2
460 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 1мес 22ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација D892378

Renault Premium 460.19 dxi 4x2 Euro 5 EEV + PTO / ADR 11/2019 - камион влекач
 12
17 500 EUR

Камион влекач

2013
644 700 km
4x2
460 hp
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 3мес 29ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R066651

M.A.N. TGX 24.440 6x2 RHD + hydraulics - камион влекач
 19
9 500 EUR

Камион влекач

2008
908 900 km
6x2
440 hp
Бруто тежина: 24 000 kg

Онлајн: 3мес 29ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација M117358

Renault Premium 460.19 dxi 4x2 Euro 5 EEV + PTO + ADR - камион влекач
 12
17 000 EUR

Камион влекач

2013
521 050 km
4x2
460 hp
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 3мес 29ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R069405

Renault Premium 460.19 dxi 4x2 Euro 5 EEV + PTO / ADR 01/2020 - камион влекач
 12
17 500 EUR

Камион влекач

2013
488 000 km
4x2
460 hp
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 3мес 29ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R067483

1 2 3   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Dingemanse B.V.
Вашата порака е испратена.