Dingemanse B.V. - камиони влекачи

54
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 3 1/3   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Renault Premium 460.26 6x2 RHD Euro 5 - камион влекач
 10
14 000 EUR

Камион влекач

2014
851 700 km
6x2
460 hp
Бруто тежина: 25 700 kg

Онлајн: 10ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R009085

Renault Premium 460.19 dxi 4x2 Euro 5 EEV + PTO / ADR 07/2020 - камион влекач
 11
13 500 EUR

Камион влекач

2013
657 050 km
4x2
460 hp
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 11ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R071641

Mercedes Actros 3346 6x4 - камион влекач
 13
35 000 EUR

Камион влекач

2006
222 350 km
6x4
460 hp
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 11ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација M116629

Renault Premium 430.19 dxi 4x2 Euro 5 EEV + PTO + compressor - камион влекач
 13
11 000 EUR

Камион влекач

2012
698 850 km
4x2
430 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 14ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R061919

Mercedes Actros 3346 6x4 - камион влекач
 7
35 000 EUR

Камион влекач

2006
222 150 km
6x4
460 hp
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 14ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација M112788

Renault Premium 430.19 DXI 4x2 Euro 5 EEV + PTO - камион влекач
 11
13 500 EUR

Камион влекач

2011
450 700 km
4x2
430 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 14ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R003075

Renault Premium 430.19 dxi 4X2 EEV + Retarder + PTO / ADR 08/2020 - камион влекач
 12
10 500 EUR

Камион влекач

2011
761 600 km
4x2
430 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 14ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R045525

M.A.N. TGX 41.540 8X4 manual Euro 5 / 160000 kg - камион влекач
 16
31 000 EUR

Камион влекач

2009
455 100 km
8x4
540 hp
Бруто тежина: 41 000 kg

Онлајн: 18ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација M055400

Renault Premium 440.19 dxi 4x2 - камион влекач
 10
6 500 EUR

Камион влекач

2006
804 600 km
4x2

Онлајн: 18ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R007219

Mercedes Axor 1840 4x2 Euro 5 + PTO + Retarder - камион влекач
 12
14 500 EUR

Камион влекач

2009
760 400 km
4x2
400 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 19ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација M448015

Renault Premium 460.19 dxi 4x2 Euro 5 EEV + ADR 09/2020 - камион влекач
 13
14 500 EUR

Камион влекач

2013
640 350 km
4x2
460 hp
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 20ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R072576

Renault Premium 460.26 dxi 6x2 RHD - камион влекач
 10
13 500 EUR

Камион влекач

2013
6x2
Бруто тежина: 25 700 kg

Онлајн: 25ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R008531

Renault Premium 460.19 dxi 4x2 Euro 5 EEV + PTO / ADR 05/2020 - камион влекач
 20
14 000 EUR

Камион влекач

2013
673 000 km
4x2
460 hp
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 29ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R070654

Renault Premium 460.19 dxi 4x2 EEV + PTO / ADR 06/2020 - камион влекач
 20
14 500 EUR

Камион влекач

2013
563 200 km
4x2
460 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 1мес 1ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R071062

Renault Premium 460.19 dxi 4x2 Euro 5 EEV + PTO - камион влекач
 12
14 900 EUR

Камион влекач

2013
644 700 km
4x2
460 hp
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 1мес 5ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R066651

Renault Premium 460.26 6x2 RHD Euro 5 - камион влекач
 14
13 000 EUR

Камион влекач

2013
6x2
460 hp
Бруто тежина: 25 700 kg

Онлајн: 1мес 11ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R009219

Renault Premium 460.26 6x2 RHD Euro 5 - камион влекач
 12
13 000 EUR

Камион влекач

2013
6x2
460 hp
Бруто тежина: 25 700 kg

Онлајн: 1мес 11ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R009218

Renault Premium 460.26 6x2 RHD Euro 5 - камион влекач
 20
13 200 EUR

Камион влекач

2013
882 150 km
6x2
460 hp
Бруто тежина: 25 700 kg

Онлајн: 1мес 11ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R007826

Renault Premium 460.26 6x2 RHD Euro 5 - камион влекач
 19
13 200 EUR

Камион влекач

2013
943 400 km
6x2
460 hp
Бруто тежина: 25 700 kg

Онлајн: 1мес 11ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R007832

Mercedes Actros 3363 6x4 Euro 6 + torque converter 180 t + hydraulics - камион влекач
 20
88 500 EUR

Камион влекач

2017
92 000 km
6x4
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 1мес 11ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација M127878

1 2 3   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Dingemanse B.V.
Вашата порака е испратена.