Dingemanse B.V. - градежни машини

39
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Mercedes Arocs 3540 8x4 Liebherr THP140 concrete pump 37 m - бетонска пумпа
 20
231 000 EUR

Бетонска пумпа

2016
28 000 km
Нето тежина: 29 060 kg
400 hp

Онлајн: 20ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација M881539

Mercedes Axor 2633 6x4 Cifa concrete mixer 8 m3 - бетонска мешалка
 18
23 500 EUR

Бетонска мешалка

2011
45 150 km
330 hp

Онлајн: 1мес 17ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација EM561428

Renault Kerax 430.32 8x4 Euro 5 concrete belt mixer 8 m3 - бетонска мешалка
 20
34 000 EUR

Бетонска мешалка

2011
212 900 km
Нето тежина: 16 540 kg
430 hp

Онлајн: 1мес 17ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R007065

Mercedes Axor 2633 6x4 Cifa concrete mixer 8 m3 - бетонска мешалка
 16
25 000 EUR

Бетонска мешалка

2011
78 950 km
330 hp

Онлајн: 1мес 17ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација EM561431

Iveco AD410T45 8x4 pump/mixer 28 m - бетонска мешалка
 20
119 000 EUR

Бетонска мешалка

2008
181 400 km
Нето тежина: 25 700 kg
450 hp

Онлајн: 1мес 23ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација I208460

Mercedes Arocs 3342 6x4 Jun Jin JXZ38-4.16HP concrete pump - бетонска пумпа
 20
186 000 EUR

Бетонска пумпа

2018
33 500 km
Нето тежина: 25 440 kg
420 hp

Онлајн: 2мес 16ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација M213340

Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer - бетонска мешалка
 9
67 500 EUR

Бетонска мешалка

2017
59 550 km
Нето тежина: 14 749 kg
430 hp

Онлајн: 3мес 23ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R002443

Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer - DUTCH REGISTRATION - бетонска мешалка
 13
70 000 EUR

Бетонска мешалка

2017
48 850 km
Нето тежина: 14 749 kg
430 hp

Онлајн: 3мес 23ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R002439

Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer - бетонска мешалка
 14
67 500 EUR

Бетонска мешалка

2017
54 800 km
Нето тежина: 14 749 kg
430 hp

Онлајн: 3мес 23ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R002444

Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer - бетонска мешалка
 12
Прашајте за цена

Бетонска мешалка

2017
55 000 km
Нето тежина: 14 749 kg
430 hp

Онлајн: 3мес 23ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација C430MIXER

Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer - бетонска мешалка
 13
71 000 EUR

Бетонска мешалка

2018
31 400 km
Нето тежина: 14 561 kg
430 hp

Онлајн: 3мес 23ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R001818

Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer - бетонска мешалка
67 500 EUR

Бетонска мешалка

2017
49 800 km
Нето тежина: 14 749 kg
430 hp

Онлајн: 3мес 23ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R002453

Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer - бетонска мешалка
 14
68 000 EUR

Бетонска мешалка

2017
40 450 km
Нето тежина: 14 749 kg
430 hp

Онлајн: 3мес 23ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R002447

Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer - бетонска мешалка
 10
72 000 EUR

Бетонска мешалка

2018
29 450 km
Нето тежина: 14 561 kg
430 hp

Онлајн: 3мес 23ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R001712

Renault Kerax 450 dxi 8x4 concrete mixer 9 m3 - бетонска мешалка
 17
27 000 EUR

Бетонска мешалка

2007
296 850 km
Нето тежина: 14 575 kg

Онлајн: 3мес 26ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација R001490

Mercedes-Benz Arocs 4142 8x4 E6 JunJin JXRZ47-5.16HP concrete pump NEW/UNUSED - бетонска пумпа
 16
294 000 EUR

Бетонска пумпа

Ново
2019
Нето тежина: 36 400 kg
420 hp

Онлајн: 4мес 27ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација M184816

Renault C 430 8x4 Euro 6 Imer concrete mixer 10 m3 - бетонска мешалка
 16
70 000 EUR

Бетонска мешалка

2018
39 100 km
Нето тежина: 14 770 kg
430 hp

Онлајн: 6мес 6ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација ER001698

Mercedes Arocs 3342 6x4 Jun Jin JXZ38-4.16HP concrete pump NEW/UNUSED - бетонска пумпа
 20
224 000 EUR

Бетонска пумпа

Ново
2019
Нето тежина: 25 440 kg
420 hp

Онлајн: 6мес 7ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација EM262113

Mercedes Arocs 3342 6x4 Jun Jin JXZ38-4.16HP concrete pump NEW/UNUSED - бетонска пумпа
 20
224 000 EUR

Бетонска пумпа

Ново
2019
999 km
Нето тежина: 25 440 kg
420 hp

Онлајн: 7мес 17ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација EM262112

Mercedes-Benz Arocs 4142 8x4 E6 JunJin JXRZ43-5.16HP concrete pump NEW/UNUSED - бетонска пумпа
 20
284 000 EUR

Бетонска пумпа

Ново
2019
999 km
Нето тежина: 31 640 kg
420 hp

Онлајн: 7мес 17ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација EM173793

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Dingemanse B.V.
Вашата порака е испратена.