Dieter Jaeger
Доверлив
10
Повеќе од 10 години со Truck1
Галерија

Dieter Jaeger

 Лизинг
 Изнајмување
Телефони
Работно време
09:00-19:00 Пон - Пет
10:00-14:00 Саб
Локација
Германија, Würselen
Aachener Str. 145, DE-52146 Würselen, Germany LAGERPLATZ 1
Лица за контакт
Verkaufsabteilung
English, Deutsch, Français
Dieter Jäger
Последни понуди
 DAF - XF 530 SSC Intar TOPED BRD LEASE € 1.445,00 - камион влекач
 12
1 445 EUR
Нето цена

Камион влекач

Ново
2021
5 km
530 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 21ден

Dieter Jaeger

10

Германија, Würselen

Идентификација BRD LEASING MÖGLICH

 DAF - XF 530 SSC Intar TOPED BRD LEASE € 1.445,00 - камион влекач
 13
89 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

Ново
2021
5 km
530 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 21ден

Dieter Jaeger

10

Германија, Würselen

Идентификација BRD LEASING MÖGLICH

 Krone - SLED CHASSIS BJ 21 ELTU 6 SLIDE SLED CHASSIS - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 9
31 900 EUR

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело

2021
3-оски
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 2мес

Dieter Jaeger

10

Германија, Würselen

Идентификација BRD LEASING

 Krone - SLED CHASSIS BJ 21 ELTU 6 SLIDE SLED CHASSIS - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 9
449 EUR

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело

2021
3-оски
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 2мес

Dieter Jaeger

10

Германија, Würselen

Идентификација BRD LEASING

 DAF - XF 480 SSC TraXon TOPEDITION BJ 21 LEASE € 1.345,0 - камион влекач
 14
1 345 EUR

Камион влекач

2021
11 km
4x2
462 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2мес

Dieter Jaeger

10

Германија, Würselen

Идентификација BRD LEASING

 Krone - SDR 27 eL4-DOPPEL BLUMENB BJ 21 BRD LEASE € 799,00 - полуприколка ладилник
 9
59 950 EUR

Полуприколка ладилник

2021
3-оски
Корисна носивост: 27 350 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 2мес

Dieter Jaeger

10

Германија, Würselen

Идентификација BRD LEASING ANGEBOT

 DAF - 6X4 FTT 80to. XF 530 SSC BJ 21 LEASING BRD - камион влекач
 14
1 845 EUR

Камион влекач

2021
11 km
6x4
530 hp
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 2мес

Dieter Jaeger

10

Германија, Würselen

Идентификација BRD LEASING

 Krone - SDR 27 eL4-DOPPEL BLUMENBREITE BJ 21 LEASE € 799,0 - полуприколка ладилник
 13
799 EUR

Полуприколка ладилник

2021
3-оски
Корисна носивост: 27 350 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 2мес

Dieter Jaeger

10

Германија, Würselen

Идентификација BRD LEASING

 Krone - SDR 27 eL4-DOPPEL BLUMENBREITE BJ 21 LEASE € 799,0 - полуприколка ладилник
 10
799 EUR

Полуприколка ладилник

2021
3-оски
Корисна носивост: 27 350 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 2мес

Dieter Jaeger

10

Германија, Würselen

Идентификација BRD LEASING

 Krone - SDR 27 eL4-DOPPEL BLUMENBREITE BJ 20 LEASE € 799,0 - полуприколка ладилник
 11
59 950 EUR

Полуприколка ладилник

2021
3-оски
Корисна носивост: 27 350 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 2мес

Dieter Jaeger

10

Германија, Würselen

Идентификација BRD LEASING

Прикажи ги сите понуди (25)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Dieter Jaeger
Вашата порака е испратена.