DGL-Handel & Transport

Телефони
Веб-страница
www.wurzelstock.at
Работно време
08:00- Пон - Пет
Локација
Австрија, Hellmonsödt
Untere Gewerbezeile 4 4202 Hellmonsödt, Austria
Последни понуди
Era DHK 6002K  - мини истоварувач
 8
7 320 EUR

Мини истоварувач

1997
6 000 ч
46 hp

Онлајн: 2ден

DGL-Handel & Transport

Австрија, Hellmonsödt

John Deer GX355  - градинарска косилка
 11
3 000 EUR

Градинарска косилка

2005
1 280 ч
1 hp

Онлајн: 2ден

DGL-Handel & Transport

Австрија, Hellmonsödt

Hochkippschaufel 4,5 m³  - кофа за утоварувач
 4
5 400 EUR

Кофа за утоварувач

Онлајн: 8ден

DGL-Handel & Transport

Австрија, Hellmonsödt

Universalschaufel Teleskoplader  - кофа
 4
720 EUR

Кофа за телескопски ракувач

Онлајн: 8ден

DGL-Handel & Transport

Австрија, Hellmonsödt

Universalschaufel Teleskoplader  - кофа
 9
1 560 EUR

Кофа за телескопски ракувач

Онлајн: 8ден

DGL-Handel & Transport

Австрија, Hellmonsödt

MAN TGA 26.363  - камион со платформа
 10
28 200 EUR

Камион со платформа

2002
496 000 km
360 hp

Онлајн: 16ден

DGL-Handel & Transport

Австрија, Hellmonsödt

Wacker 1501 S  - мини истоварувач
 8
19 080 EUR

Мини истоварувач

2016
855 ч
23 hp

Онлајн: 16ден

DGL-Handel & Transport

Австрија, Hellmonsödt

Asphalt Fräse Wirtgen W500  - асфалтна мелница
 14
26 400 EUR

Асфалтна мелница

Онлајн: 16ден

DGL-Handel & Transport

Австрија, Hellmonsödt

Wacker RT 82SC  - мини ваљак
 7
7 560 EUR

Мини ваљак

2005
224 ч
22 hp

Онлајн: 16ден

DGL-Handel & Transport

Австрија, Hellmonsödt

Lindner Unitrac 82S  - комунално/специјално возило
 20
40 000 EUR

Комунално/специјално возило

2010

Онлајн: 16ден

DGL-Handel & Transport

Австрија, Hellmonsödt

Прикажи ги сите понуди (16)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до DGL-Handel & Transport
Вашата порака е испратена.