V.O.F. C. & P. DE VRIES

 Испорака
 Поправка и услуга
Веб-страница
http://www.devriesheftrucks.nl
Работно време
08:00-20:00 Пон - Пет
Локација
Холандија, Hardinxveld-Giessendam
Rijshaak 22, 3371KC, HARDINXVELD-GIESSENDAM
Последни понуди
Jungheinrich EFX 125 - вилушкар за подигање роба
 2
Прашајте за цена

Вилушкар за подигање роба

2000
Електро
Висина на кревање: 4 700 mm
Капцитет на кревање: 1 250 kg

Онлајн: 7ден

V.O.F. C. & P. DE VRIES

Холандија, Hardinxveld-Giessendam

Sichelschmidt M900 - вилушкар со подигнување
 3
Прашајте за цена

Вилушкар со подигнување

2001
Електро
Висина на кревање: 5 620 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 7ден

V.O.F. C. & P. DE VRIES

Холандија, Hardinxveld-Giessendam

Hitachi EX 15 - мини багер
 4
7 900 EUR
Нето цена

Мини багер

1993

Онлајн: 1мес 3ден

V.O.F. C. & P. DE VRIES

Холандија, Hardinxveld-Giessendam

Rupshoogwerker Dutch Crane Factory 31.10 - телескопска платформа
 6
Прашајте за цена

Телескопска платформа

2017
1 121 ч

Онлајн: 1мес 14ден

V.O.F. C. & P. DE VRIES

Холандија, Hardinxveld-Giessendam

Mitsubishi FB35K-PAC - преден вилушкар со четири тркала
 5
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2009
Електро
6 200 ч
Висина на кревање: 5 500 mm
Капцитет на кревање: 3 500 kg

Онлајн: 1мес 21ден

V.O.F. C. & P. DE VRIES

Холандија, Hardinxveld-Giessendam

Linde R14 - вилушкар со подигнување
 2
2 500 EUR
Нето цена

Вилушкар со подигнување

1993
Електро
Висина на кревање: 6 400 mm

Онлајн: 1мес 24ден

V.O.F. C. & P. DE VRIES

Холандија, Hardinxveld-Giessendam

Manitou MSI 30 D - вилушкар за груб терен
 1
Прашајте за цена

Вилушкар за груб терен

2002
Дизел
Висина на кревање: 3 750 mm

Онлајн: 1мес 25ден

V.O.F. C. & P. DE VRIES

Холандија, Hardinxveld-Giessendam

Linde H25D - вилушкар
 1
Прашајте за цена

Вилушкар

2004
Дизел
6 500 ч
Висина на кревање: 4 700 mm

Онлајн: 2мес 1ден

V.O.F. C. & P. DE VRIES

Холандија, Hardinxveld-Giessendam

Toyota 02-7fgf30 - вилушкар
 4
Прашајте за цена

Вилушкар

2004
ТНГ
5 900 ч
Висина на кревање: 3 300 mm

Онлајн: 2мес 6ден

V.O.F. C. & P. DE VRIES

Холандија, Hardinxveld-Giessendam

Ellcar ESL1253 - бочен утоварувач
 5
Прашајте за цена

Бочен утоварувач

1997
Електро
Висина на кревање: 5 300 mm
Капцитет на кревање: 1 200 kg

Онлајн: 3мес 21ден

V.O.F. C. & P. DE VRIES

Холандија, Hardinxveld-Giessendam

Прикажи ги сите понуди (41)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до V.O.F. C. & P. DE VRIES
Вашата порака е испратена.