Delta-Competent GmbH
За продавачотПогледнете мапаПонуди (71)

Delta-Competent GmbH

phone_iphoneТелефони+49 02291 ...
location_onЛокацијаGermany, Waldbröl
Industriestraße 25, 51545 Waldbröl, Germany
languageВеб-страницаhttps://www.delta-competent.de/
access_timeРаботно време07:00-17:00 Пон - Пет
Локално време на дилерот — 06:08

Лица за контакт

Stephan Löding

Stephan Löding

Deutsch, English

Испратете порака до Delta-Competent GmbH


Privacy policy

Последни понуди

Последни понуди


Комунално/специјално возило Multicar M30 aus 1. Hand mit Fiedler Mulcher
19
Комунално/специјално возило
Multicar M30 aus 1. Hand mit Fiedler Mulcher
Delta-Competent GmbH
Германија
Година на производство: 2010
Километража: 70099 km
Излезна моќност: 122 hp
34 900  EUR
Онлајн: 9ден
Мини багер Wacker Neuson 8003RD Raupenbagger Midibagger ATM
16
Мини багер
Wacker Neuson 8003RD Raupenbagger Midibagger ATM
Delta-Competent GmbH
Германија
Година на производство: 2009
Машински часови: 1486 ч
28 179  EUR
Нето цена
Онлајн: 9ден
Телескопски ракувач  Faresin 6.26 Teleskoplader inkl. Palettengabel
18
Телескопски ракувач
Faresin 6.26 Teleskoplader inkl. Palettengabel
Delta-Competent GmbH
Германија
Година на производство: 2020
Машински часови: 61 ч
45 000  EUR
Нето цена
Онлајн: 13ден
Камион за влечење Mercedes-Benz Atego 4-Zyl. 4x2 BM 970/2/5/6 817  OM 904 LA
16
Камион за влечење
Mercedes-Benz Atego 4-Zyl. 4x2 BM 970/2/5/6 817 OM 904 LA
Delta-Competent GmbH
Германија
Година на производство: 1998
Километража: 224405 km
Излезна моќност: 170 hp
10 000  EUR
Нето цена
Онлајн: 13ден
Комбе Ruthmann Niederflurhubwagen auf Fiat Ducato 1. Hand
20
Комбе
Ruthmann Niederflurhubwagen auf Fiat Ducato 1. Hand
Delta-Competent GmbH
Германија
Година на производство: 2004
Километража: 20240 km
Гориво: дизел
Емисиона класа: Евро 3
Број на седишта: 2
Излезна моќност: 110 hp
Бруто тежина: 4500 kg
20 900  EUR
Онлајн: 16ден
Мини багер  Microbagger Nante NT10 mit Plattformanhhänger
6
Мини багер
Microbagger Nante NT10 mit Plattformanhhänger
Delta-Competent GmbH
Германија
Ново
Година на производство: 2021
9 243  EUR
Нето цена
Онлајн: 18ден
Мини истоварувач  Minidumper Schubkarre Radlader Muldenkipper 4x4
18
Мини истоварувач
Minidumper Schubkarre Radlader Muldenkipper 4x4
Delta-Competent GmbH
Германија
Година на производство: 2021
1 302  EUR
Нето цена
Онлајн: 18ден
Мини багер  Microbagger Nante NT10 - 920 kg MS01 Schnellwech
10
Мини багер
Microbagger Nante NT10 - 920 kg MS01 Schnellwech
Delta-Competent GmbH
Германија
Ново
Година на производство: 2021
7 562  EUR
Нето цена
Онлајн: 18ден
Комунално/специјално возило, кипер Multicar M30 aus 1. Hand mit Fiedler Heckenschere
16
Комунално/специјално возило, кипер
Multicar M30 aus 1. Hand mit Fiedler Heckenschere
Delta-Competent GmbH
Германија
Година на производство: 2010
Километража: 80214 km
Излезна моќност: 122 hp
33 900  EUR
Онлајн: 1мес 13ден
Мини багер  Microbagger 1000 kg NEU Löffelpaket
18
Мини багер
Microbagger 1000 kg NEU Löffelpaket
Delta-Competent GmbH
Германија
Ново
Година на производство: 2021
7 562  EUR
Нето цена
Онлајн: 1мес 14ден
Резултати пронајдени: 71
Пребарувањето е зачувано!

t1 dealer test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.