Опрема за ракување со материјали - Degroote Trucks & Trailers, 1 реклами, Опрема за ракување со материјали за продажба
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Degroote Trucks & Trailers - Опрема за ракување со материјали

1
Сортирај според
Сортирај според
Релевантност
Датум – порво новите реклами
Датум – прво старите реклами
Цена – од ниска кон висока
Цена – од висока кон ниска
Година на производство – прво понови
Година на производство – прво постари
Бренд, модел
Белгија
DAF RORO Terminal tractor TT13050H - Трактор на терминалот: слика 1
DAF RORO Terminal tractor TT13050H - Трактор на терминалот: слика 2
DAF RORO Terminal tractor TT13050H - Трактор на терминалот: слика 3
DAF RORO Terminal tractor TT13050H - Трактор на терминалот: слика 4
DAF RORO Terminal tractor TT13050H - Трактор на терминалот: слика 5
Видете ги сите фотографии (17)

DAF RORO Terminal tractor TT13050H

Трактор на терминалот
1980дизел
Белгија, NL
Објавено: 3год 4месБрој на оглас 20112084

4 850EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 298 518 MKD
  • ≈ 5 267 USD
1980дизел
Белгија, NL
Контактирајте го продавачот
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.