Dedic GmbH од Германија, тековни реклами
Каталог
Продава
Поставете оглас

Dedic GmbH

Веб-страница на компанијата
Локација
Германија, Hamburg
Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Германија
Feldstrasse 12 , DE-23858 Reinfeld Holstein
Погледнете мапа
Работно време
08:00-19:00Пон - Пет
08:00-19:00Саб
Локално време на дилерот:05:47
Лица за контакт

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
2 Повеќе од 2 години со Truck1
4.8
Осврти: 6
Извор: Google Maps
Најдобри понуди
Mercedes-Benz 13.22  4X4 - Кипер: слика 1
Mercedes-Benz 13.22  4X4 - Кипер: слика 2
Mercedes-Benz 13.22  4X4 - Кипер: слика 3
Mercedes-Benz 13.22  4X4 - Кипер: слика 4
Mercedes-Benz 13.22  4X4 - Кипер: слика 5
Прашајте за цена
2012148000 km4x4
Германија, Hamburg
Mercedes-Benz Vito 114 Tourer Allrad 4X4 - Минибус, Патничко комбе: слика 1
Mercedes-Benz Vito 114 Tourer Allrad 4X4 - Минибус, Патничко комбе: слика 2
Mercedes-Benz Vito 114 Tourer Allrad 4X4 - Минибус, Патничко комбе: слика 3
Mercedes-Benz Vito 114 Tourer Allrad 4X4 - Минибус, Патничко комбе: слика 4
Mercedes-Benz Vito 114 Tourer Allrad 4X4 - Минибус, Патничко комбе: слика 5
2015117000 kmБрој на седишта: 9
Германија, Hamburg
Neoplan N 1217/ HDC P15// Das Getriebe schaltet nicht . - Патнички вагон автобус: слика 1
Neoplan N 1217/ HDC P15// Das Getriebe schaltet nicht . - Патнички вагон автобус: слика 2
Neoplan N 1217/ HDC P15// Das Getriebe schaltet nicht . - Патнички вагон автобус: слика 3
Neoplan N 1217/ HDC P15// Das Getriebe schaltet nicht . - Патнички вагон автобус: слика 4
Neoplan N 1217/ HDC P15// Das Getriebe schaltet nicht . - Патнички вагон автобус: слика 5
2008580000 kmБрој на седишта: 50
Германија, Hamburg
Mercedes-Benz Sprinter 314 / CDI - Минибус, Патничко комбе: слика 1
Mercedes-Benz Sprinter 314 / CDI - Минибус, Патничко комбе: слика 2
Mercedes-Benz Sprinter 314 / CDI - Минибус, Патничко комбе: слика 3
Mercedes-Benz Sprinter 314 / CDI - Минибус, Патничко комбе: слика 4
Mercedes-Benz Sprinter 314 / CDI - Минибус, Патничко комбе: слика 5
2018430990 kmЕвро 6Број на седишта: 9
Германија, Hamburg
Последни понуди
Mercedes-Benz Sprinter 214 /CDI - Минибус, Патничко комбе: слика 1
Mercedes-Benz Sprinter 214 /CDI - Минибус, Патничко комбе: слика 2
Mercedes-Benz Sprinter 214 /CDI - Минибус, Патничко комбе: слика 3
Mercedes-Benz Sprinter 214 /CDI - Минибус, Патничко комбе: слика 4
Mercedes-Benz Sprinter 214 /CDI - Минибус, Патничко комбе: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Mercedes-Benz Sprinter 214 /CDI

Минибус, Патничко комбе
2020330000 kmЕвро 6Број на седишта: 9
Германија, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Објавено: 26ден

36 000EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 218 176 MKD
 • ≈ 39 131 USD
2020330000 kmЕвро 6Број на седишта: 9
Германија, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Контактирајте го продавачот
Iveco Irisbus 10m Fahrschulbus - Патнички вагон автобус: слика 1
Iveco Irisbus 10m Fahrschulbus - Патнички вагон автобус: слика 2
Iveco Irisbus 10m Fahrschulbus - Патнички вагон автобус: слика 3
Iveco Irisbus 10m Fahrschulbus - Патнички вагон автобус: слика 4
Iveco Irisbus 10m Fahrschulbus - Патнички вагон автобус: слика 5
Видете ги сите фотографии (28)

Iveco Irisbus 10m Fahrschulbus

Патнички вагон автобус
2009442000 kmЕвро 4Број на седишта: 38
Германија, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Објавено: 1мес 1ден
Прашајте за цена
2009442000 kmЕвро 4Број на седишта: 38
Германија, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Контактирајте го продавачот
Setra S 516 /HD - Патнички вагон автобус: слика 1
Setra S 516 /HD - Патнички вагон автобус: слика 2
Setra S 516 /HD - Патнички вагон автобус: слика 3
Setra S 516 /HD - Патнички вагон автобус: слика 4
Setra S 516 /HD - Патнички вагон автобус: слика 5
Видете ги сите фотографии (30)

Setra S 516 /HD

Патнички вагон автобус
2017640000 kmЕвро 6Број на седишта: 51
Германија, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Објавено: 1мес 1ден
Прашајте за цена
2017640000 kmЕвро 6Број на седишта: 51
Германија, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Контактирајте го продавачот
Volvo 7700/7000 A - Зглобен автобус: слика 1
Volvo 7700/7000 A - Зглобен автобус: слика 2
Volvo 7700/7000 A - Зглобен автобус: слика 3
Volvo 7700/7000 A - Зглобен автобус: слика 4
Volvo 7700/7000 A - Зглобен автобус: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Volvo 7700/7000 A

Зглобен автобус
2007550000 kmЕвро 5Број на седишта: 47
Германија, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Објавено: 1мес 1ден

9 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 609 998 MKD
 • ≈ 10 761 USD
2007550000 kmЕвро 5Број на седишта: 47
Германија, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Контактирајте го продавачот
Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG - Градски автобус: слика 1
Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG - Градски автобус: слика 2
Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG - Градски автобус: слика 3
Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG - Градски автобус: слика 4
Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG - Градски автобус: слика 5
Видете ги сите фотографии (30)

Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG

Градски автобус
2013620000 km
Германија, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Објавено: 1мес 6ден
Прашајте за цена
2013620000 km
Германија, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Контактирајте го продавачот
MAN 3X A20/CNG - Градски автобус: слика 1
MAN 3X A20/CNG - Градски автобус: слика 2
MAN 3X A20/CNG - Градски автобус: слика 3
MAN 3X A20/CNG - Градски автобус: слика 4
MAN 3X A20/CNG - Градски автобус: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

MAN 3X A20/CNG

Градски автобус
2008630000 kmБрој на седишта: 42
Германија, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Објавено: 1мес 6ден

12 000EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 739 392 MKD
 • ≈ 13 043 USD
2008630000 kmБрој на седишта: 42
Германија, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(33)
t1 test dealer - Dedic GmbH
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.