Danatek A/S

Телефони
Веб-страница
www.danatek.dk
Локација
Данска, Farsø
Svingelbjergvej 1 9640 Farsø, Denmark
Последни понуди
 Kirk 1 mtr. - кофа
 2
1 338 EUR
Нето цена

Кофа за земјоделска машина

2017

Онлајн: 1ден

Danatek A/S

Данска, Farsø

Krone Combipack 1500 - балирка за тркалезни бали
 3
11 377 EUR
Нето цена

Балирка за тркалезни бали

2003

Онлајн: 7ден

Danatek A/S

Данска, Farsø

Deutz-Fahr Agrotron 106 - трактор со тркала
 7
12 715 EUR
Нето цена

Трактор со тркала

2000
9 150 ч

Онлајн: 7ден

Danatek A/S

Данска, Farsø

Faucheux Faucheux 100 - преден утоварувач за трактор
 2
1 338 EUR
Нето цена

Преден утоварувач за трактор

Онлајн: 15ден

Danatek A/S

Данска, Farsø

Wacker DPU 5045 DPU 5055 - вибрациска плоча
 2
2 944 EUR
Нето цена

Вибрациска плоча

1985

Онлајн: 15ден

Danatek A/S

Данска, Farsø

Kleber 600/70-28 TOPKER - гума
 2
Прашајте за цена

Гума за земјоделска машина

Онлајн: 22ден

Danatek A/S

Данска, Farsø

Agerskov SMÅ BALLER - опрема за добиток
 2
1 070 EUR
Нето цена

Опрема за добиток

Онлајн: 1мес 10ден

Danatek A/S

Данска, Farsø

Kaweco Sonstiges - автотоварен вагон
 3
6 692 EUR
Нето цена

Автотоварен вагон

Онлајн: 1мес 13ден

Danatek A/S

Данска, Farsø

 Marston - автотоварен вагон
 6
10 038 EUR
Нето цена

Автотоварен вагон

Онлајн: 1мес 13ден

Danatek A/S

Данска, Farsø

Fransgard TI6000 - превртувач и гребло
 3
1 673 EUR
Нето цена

Превртувач и гребло

Онлајн: 1мес 13ден

Danatek A/S

Данска, Farsø

Прикажи ги сите понуди (129)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Danatek A/S
Вашата порака е испратена.