DAF Used Truck Center Lyon
D
DAF овластен дилер
Галерија

DAF Used Truck Center Lyon

Телефони
Веб-страница
www.dafusedtrucks.com
Работно време
09:00-17:00 Пон - Пет
Локација
Франција, Saint Priest
9 Chemin Genas 69108 SAINT PRIEST Rhône-Alpes - Rhône 69, France
Лица за контакт
Franck Leon
English, Français
Последни понуди
DAF XF 460 FT - камион влекач
 14
43 600 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
321 980 km
4x2
462 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 21час 11мин

DAF Used Truck Center Lyon

D

Франција, DAF Used Trucks France

Идентификација G166828

DAF XF 510 FT - камион влекач
 14
43 100 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
342 678 km
4x2
510 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 21час 11мин

DAF Used Truck Center Lyon

D

Франција, DAF Used Trucks France

Идентификација G145947

DAF FT CF410 - камион влекач
 7
18 600 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
415 788 km
4x2
408 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 1ден

DAF Used Truck Center Lyon

D

Франција, DAF Used Trucks France

Идентификација G110812

DAF FT XF460 - камион влекач
 14
27 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
394 131 km
4x2
462 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 1ден

DAF Used Truck Center Lyon

D

Франција, DAF Used Trucks France

Идентификација G100664

DAF XF 480 FT - камион влекач
 14
43 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
240 252 km
4x2
483 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 1ден

DAF Used Truck Center Lyon

D

Франција, DAF Used Trucks France

Идентификација G182702

DAF XF 510 FT - камион влекач
 13
29 700 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
345 158 km
4x2
510 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 20 000 kg

Онлајн: 1ден

DAF Used Truck Center Lyon

D

Франција, DAF Used Trucks France

Идентификација G137289

DAF XF 460 FT - камион влекач
 10
32 300 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
379 706 km
4x2
462 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 1ден

DAF Used Truck Center Lyon

D

Франција, DAF Used Trucks France

Идентификација G136742

DAF XF 460 FT - камион влекач
 14
33 700 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
587 427 km
4x2
462 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 1ден

DAF Used Truck Center Lyon

D

Франција, DAF Used Trucks France

Идентификација G093503

DAF XF 510 FT - камион влекач
 14
39 600 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
456 281 km
4x2
510 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 4ден

DAF Used Truck Center Lyon

D

Франција, DAF Used Trucks France

Идентификација G144701

DAF XF 510 FT - камион влекач
 14
39 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
504 446 km
4x2
510 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 4ден

DAF Used Truck Center Lyon

D

Франција, DAF Used Trucks France

Идентификација G146995

Прикажи ги сите понуди (223)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до DAF Used Truck Center Lyon
Вашата порака е испратена.