DAF Used Trucks Deutschland

Телефони
Веб-страница
www.dafusedtrucks.com
Работно време
09:00-17:00 Пон - Пет
Локација
Германија, Frechen
DAF-Allee 1 D-50226 Frechen, Germany
Лица за контакт
Alexander Malinowski
Deutsch, English
Последни понуди
DAF XF 460 FT - камион влекач
 11
33 700 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
407 552 km
4x2
462 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 2час 22мин

DAF Used Trucks Deutschland

D

Германија, DAF Used Trucks Deutschland

Идентификација G103478

DAF FT XF510 - камион влекач
 11
48 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
375 291 km
4x2
510 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 2час 22мин

DAF Used Trucks Deutschland

D

Германија, DAF Used Trucks Deutschland

Идентификација G152219

DAF FAR XF480 - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 12
51 600 EUR
Нето цена

Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело

2017
295 728 km
6x2
483 hp
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 2час 22мин

DAF Used Trucks Deutschland

D

Германија, DAF Used Trucks Deutschland

Идентификација G178562

DAF XF 440 FT - камион влекач
 11
32 600 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
458 110 km
4x2
435 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 1ден

DAF Used Trucks Deutschland

D

Германија, DAF Used Trucks Deutschland

Идентификација G121638

DAF XF 440 FT - камион влекач
 11
32 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
437 800 km
4x2
435 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 1ден

DAF Used Trucks Deutschland

D

Германија, DAF Used Trucks Deutschland

Идентификација G121646

DAF XF 460 FAR - камион со кабинска шасија
 12
42 400 EUR
Нето цена

Камион со кабинска шасија

2017
462 811 km
462 hp
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 1ден

DAF Used Trucks Deutschland

D

Германија, DAF Used Trucks Deutschland

Идентификација G147593

DAF FT XF510 - камион влекач
 13
38 100 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
175 007 km
4x2
510 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 1ден

DAF Used Trucks Deutschland

D

Германија, DAF Used Trucks Deutschland

Идентификација G136300

DAF XF 440 FT - камион влекач
 11
32 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
444 405 km
4x2
435 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 1ден

DAF Used Trucks Deutschland

D

Германија, DAF Used Trucks Deutschland

Идентификација G122664

DAF FT XF440 - камион влекач
 13
33 700 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
327 613 km
4x2
435 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 1ден

DAF Used Trucks Deutschland

D

Германија, DAF Used Trucks Deutschland

Идентификација G105121

DAF XF 440 FT - камион влекач
 11
33 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
433 314 km
4x2
435 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 1ден

DAF Used Trucks Deutschland

D

Германија, DAF Used Trucks Deutschland

Идентификација G121614

Прикажи ги сите понуди (543)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до DAF Used Trucks Deutschland
Вашата порака е испратена.