DAF Berlin GmbH
Доверлив
6
Повеќе од 6 години со Truck1
D
DAF овластен дилер

DAF Berlin GmbH

Веб-страница
www.DAF-Berlin.com
Локација
Германија, Großbeeren
Märkische Allee 61, 14979 Großbeeren, Germany
Лица за контакт
Stephan Kluge
Deutsch, English
Последни понуди
DAF XF 480 FT SSC, TraXon, Intarder, Euro 6  - камион влекач
 15
86 880 EUR
Нето цена

Камион влекач

2020
10 km
4x2
483 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 4ден

DAF Berlin GmbH

6 D

Германија, Großbeeren

Идентификација VFW3153

DAF XF 460 FT SSC,AS-Tronic,Intarder,Euro 6  - камион влекач
 13
33 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
737 000 km
4x2
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 18ден

DAF Berlin GmbH

6 D

Германија, Großbeeren

Идентификација GP6883

DAF XF 460 FT SC,Intarder,AS-Tronic,Euro 6,Hydraulik  - камион влекач
 15
31 300 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
462 888 km
4x2
462 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 18ден

DAF Berlin GmbH

6 D

Германија, Großbeeren

Идентификација GP3710

DAF XF 460 FT SSC,AS-Tronic,MX EngineBrake,Euro 6  - камион влекач
 15
36 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
382 833 km
4x2
462 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 29ден

DAF Berlin GmbH

6 D

Германија, Großbeeren

Идентификација GP6311

DAF XF 480 FT SSC, TraXon, Intarder, Euro6  - камион влекач
 13
84 300 EUR
Нето цена

Камион влекач

Ново
2020
4x2
483 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 29ден

DAF Berlin GmbH

6 D

Германија, Großbeeren

Идентификација NW3165I_A

DAF XF 450 FT SSC, TraXon, Intarder, Euro 6  - камион влекач
 12
61 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2019
138 500 km
4x2
449 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 29ден

DAF Berlin GmbH

6 D

Германија, Großbeeren

Идентификација VFW2998

DAF XF 480 FT SSC, TraXon, Intarder, Euro 6  - камион влекач
 15
86 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

Ново
2020
4x2
483 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 29ден

DAF Berlin GmbH

6 D

Германија, Großbeeren

Идентификација NW3291S2

DAF XF 460 FT SSC, Hydraulik, AS-Tronic, Intarder, E  - камион влекач
 12
34 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
305 000 km
4x2
462 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 13ден

DAF Berlin GmbH

6 D

Германија, Großbeeren

Идентификација C152

DAF XF 480 FT SC, TraXon, Intarder, Euro6, Hydraulik  - камион влекач
 13
69 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2018
100 500 km
4x2
483 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 16ден

DAF Berlin GmbH

6 D

Германија, Großbeeren

Идентификација VFW2917

DAF XF 460 FT SSC,AS-Tronic,Intarder,Euro 6  - камион влекач
 15
33 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
455 340 km
4x2
462 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 16ден

DAF Berlin GmbH

6 D

Германија, Großbeeren

Идентификација GP8289

Прикажи ги сите понуди (56)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до DAF Berlin GmbH
Вашата порака е испратена.