comrowa Technik Agent

 Аукција
 Испорака
 Царинење
 Поправка и услуга
Телефони
Веб-страница
www.technik-agent.de
Работно време
07:00-19:00 Пон - Пет
07:00-19:00 Саб
Локација
Германија, Billigheim
Silcherstrasse 4, 74842 Billigheim
Лица за контакт
Rolf Walter
Deutsch, English
Последни понуди
Saphir GS 803 - превртувачка опрема
 7
4 300 EUR
Нето цена

Превртувачка опрема

2019

Онлајн: 2ден

comrowa Technik Agent

Германија, Billigheim

Идентификација 041921

Palfinger TKA 28 KS - камион со подигачка кошница
 10
61 933 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница

2002

Онлајн: 2ден

comrowa Technik Agent

Германија, Billigheim

Идентификација 041221

Reck Taifun Jumbo JRY - опрема за наѓубрување
 6
2 941 EUR
Нето цена

Опрема за наѓубрување

2010

Онлајн: 2ден

comrowa Technik Agent

Германија, Billigheim

Идентификација 050421

Teupen LEO 30 T - камион со подигачка кошница
 13
54 454 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница

2002
8 900 ч

Онлајн: 2ден

comrowa Technik Agent

Германија, Billigheim

Идентификација 041221

Fiatagri F 100 DT - трактор со тркала
 8
Прашајте за цена

Трактор со тркала

1991
98 hp

Онлајн: 8ден

comrowa Technik Agent

Германија, Billigheim

Идентификација 050621

CLAAS Quantum 5500 P - автотоварен вагон
 4
14 700 EUR
Нето цена

Автотоварен вагон

2004

Онлајн: 9ден

comrowa Technik Agent

Германија, Billigheim

Идентификација 290420

Teagle 7100 Einstreu und Fütterung - секач на слама
 4
12 500 EUR
Нето цена

Секач на слама

Онлајн: 9ден

comrowa Technik Agent

Германија, Billigheim

Идентификација 181020

Rau Rau ROTOSEM 300+ROTOTILLER RD 30 - семенска дупчалка
 13
3 700 EUR
Нето цена

Семенска дупчалка

2000
1 000 ч

Онлајн: 9ден

comrowa Technik Agent

Германија, Billigheim

Идентификација 210121

 IRUM TAF 2012 - опрема за шумарство
 8
62 000 EUR
Нето цена

Опрема за шумарство

Онлајн: 9ден

comrowa Technik Agent

Германија, Billigheim

Идентификација 041119

Bressel & Lade Rund- und Rechteckballenzange - стега
 5
1 500 EUR
Нето цена

Стега за трактор

2018

Онлајн: 9ден

comrowa Technik Agent

Германија, Billigheim

Идентификација 110820

Прикажи ги сите понуди (12)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до comrowa Technik Agent
Вашата порака е испратена.