CLAAS Braunschweig GmbH

Телефони
Веб-страница
https://www.claas-braunschweig.de/
Локација
Германија, Schwülper
Waller See 24 DE-38179 Schwülper, Germany
Лица за контакт
Philipp Gaus
Deutsch, English
Stefan Holtmannspötter
Deutsch, English
Последни понуди
Krone Cv 150 XC - балирка за тркалезни бали
 7
Прашајте за цена

Балирка за тркалезни бали, обмотувач на бали

2010

Онлајн: 26ден

CLAAS Braunschweig GmbH

C

Германија, 38179 Schwülper, Deutschland

Идентификација KO15C797869

Claas ROLLANT 375 RC UNIWRAP PRO - балирка за тркалезни бали
Прашајте за цена

Балирка за тркалезни бали

2011

Онлајн: 2мес 16ден

CLAAS Braunschweig GmbH

C

Германија, 38179 Schwülper, Deutschland

Идентификација 76600732

Claas VARIANT 360 RC PRO - балирка за тркалезни бали
 13
Прашајте за цена

Балирка за тркалезни бали

2014

Онлајн: 2мес 16ден

CLAAS Braunschweig GmbH

C

Германија, 38179 Schwülper, Deutschland

Идентификација 75104164

Claas ROLLANT 620 - балирка за тркалезни бали
Прашајте за цена

Балирка за тркалезни бали

2018

Онлајн: 2мес 16ден

CLAAS Braunschweig GmbH

C

Германија, 38179 Schwülper, Deutschland

Идентификација J0200167

Krone Big Pack 1270 XC - балирка за квадратни бали
Прашајте за цена

Балирка за квадратни бали

2009

Онлајн: 2мес 16ден

CLAAS Braunschweig GmbH

C

Германија, 38179 Schwülper, Deutschland

Идентификација KOKBP12783490

Claas QUADRANT 3300 RC TAND - балирка за квадратни бали
 5
Прашајте за цена

Балирка за квадратни бали

2016
1 794 ч

Онлајн: 4мес 9ден

CLAAS Braunschweig GmbH

C

Германија, 38179 Schwülper, Deutschland

Идентификација 00784137

Claas LEXION 760 TERRA TRAC - комбајн
 9
Прашајте за цена

Комбајн

2013
1 429 ч
530 hp

Онлајн: 4мес 9ден

CLAAS Braunschweig GmbH

C

Германија, 38179 Schwülper, Deutschland

Идентификација 00784008

Claas LEXION 770 TERRA TRAC - комбајн
 13
Прашајте за цена

Комбајн

2012
1 541 ч
586 hp

Онлајн: 4мес 9ден

CLAAS Braunschweig GmbH

C

Германија, 38179 Schwülper, Deutschland

Идентификација C5900345

John Deere 7780i - комбајн за сточна храна
 5
Прашајте за цена

Комбајн за сточна храна

2014
1 337 ч
623 hp

Онлајн: 4мес 9ден

CLAAS Braunschweig GmbH

C

Германија, 38179 Schwülper, Deutschland

Идентификација JD1Z07780YKEM513439

Claas TUCANO 470 - комбајн
 5
Прашајте за цена

Комбајн

2014
591 ч
326 hp

Онлајн: 4мес 9ден

CLAAS Braunschweig GmbH

C

Германија, 38179 Schwülper, Deutschland

Идентификација 00783978

Прикажи ги сите понуди (22)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до CLAAS Braunschweig GmbH
Вашата порака е испратена.