CHAMAKIOTIS S.A.
Доверлив
8
Повеќе од 8 години со Truck1
Галерија

CHAMAKIOTIS S.A.

Веб-страница
www.chamakiotis.gr
Работно време
09:00-17:00 Пон - Пет
09:00-14:00 Саб
Локација
Грција, ASPROPIRGOS
19300 Ασπρόπυργος Έξοδος Nο 4 Παράδρομος προς Κόρινθο, Greece
Последни понуди
NEOPLAN N 122 DD SKYLINER - патнички вагон автобус
 14
7 500 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус, двокатен автобус

1989
6x2

Онлајн: 1мес 13ден

CHAMAKIOTIS S.A.

8

Грција, ASPROPIRGOS

NEOPLAN N 116 SHD CITYLINER - патнички вагон автобус
 13
7 500 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

1992
4x2

Онлајн: 1мес 13ден

CHAMAKIOTIS S.A.

8

Грција, ASPROPIRGOS

SETRA MAN S 215 HDH - RUBA - патнички вагон автобус
 12
6 500 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

1996
480 000 km
4x2

Онлајн: 1мес 13ден

CHAMAKIOTIS S.A.

8

Грција, ASPROPIRGOS

MAN 362 RHD - патнички вагон автобус
 17
4 500 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

1992
4x2

Онлајн: 1мес 13ден

CHAMAKIOTIS S.A.

8

Грција, ASPROPIRGOS

VDL BOVA FUTURA 12 360 FHD - патнички вагон автобус
 20
7 500 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

1995
4x2

Онлајн: 1мес 13ден

CHAMAKIOTIS S.A.

8

Грција, ASPROPIRGOS

 SETRA S 315 HD - патнички вагон автобус
 12
7 500 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

1993
4x2

Онлајн: 1мес 13ден

CHAMAKIOTIS S.A.

8

Грција, ASPROPIRGOS

DAF BERCKHOF SB 3000 - патнички вагон автобус
 14
7 500 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

1993
4x2

Онлајн: 1мес 13ден

CHAMAKIOTIS S.A.

8

Грција, ASPROPIRGOS

MERCEDES BENZ 0404 15 RHD 404 - патнички вагон автобус
 16
15 000 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

1993
4x2

Онлајн: 1мес 13ден

CHAMAKIOTIS S.A.

8

Грција, ASPROPIRGOS

MERCEDES BENZ 303 15 RHD 0303 - патнички вагон автобус
 13
9 500 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

1992
4x2

Онлајн: 1мес 13ден

CHAMAKIOTIS S.A.

8

Грција, ASPROPIRGOS

MERCEDES BENZ 0303 15 RHD 303 - патнички вагон автобус
 20
9 500 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

1992
4x2

Онлајн: 1мес 13ден

CHAMAKIOTIS S.A.

8

Грција, ASPROPIRGOS

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до CHAMAKIOTIS S.A.
Вашата порака е испратена.