Carton Spedition GmbH

Телефони
Локација
Германија, Hannover
Ringstrasse 2, 30457 Hannover Germany
Последни понуди
DAF XF 105.460 + Chassis + Top Zustand Reifen 80%  - камион со кабинска шасија
 7
12 700 EUR
Нето цена

Камион со кабинска шасија

2011
997 000 km
6x2
462 hp
Бруто тежина: 26 500 kg

Онлајн: 1мес 17ден

Carton Spedition GmbH

13

Германија, Hannover

Schmitz Cargobull 52m3 + 6000 kg leer + Kombitür + Alufelgen Lift  - кипер полуприколка
 9
19 900 EUR
Нето цена

Кипер полуприколка

2013
3-оски
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 2мес 12ден

Carton Spedition GmbH

13

Германија, Hannover

MAN TGS 18.440 Kipphydraulik + 1. Hand + Top Zustand  - камион влекач
 9
14 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
892 000 km
4x2
441 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2мес 26ден

Carton Spedition GmbH

13

Германија, Hannover

Schmitz Cargobull 44m3 + Plane + Alu+ 1.Hd.+ 6000 KG Leergewicht  - кипер полуприколка
 5
21 900 EUR
Нето цена

Кипер полуприколка

2014
3-оски
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 3мес 3ден

Carton Spedition GmbH

13

Германија, Hannover

Tirsan + Edcha Verdeck + 13,62 Länge + Liftachse  - полуприколка со церада
 2
2 490 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2004
3-оски
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 3мес 3ден

Carton Spedition GmbH

13

Германија, Hannover

Tirsan + Edcha Verdeck + 13,62 Länge + Liftachse  - полуприколка со церада
 2
2 390 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2003
3-оски
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 3мес 3ден

Carton Spedition GmbH

13

Германија, Hannover

Schmitz Cargobull 44m3 + Plane + Alu+ 1.Hand + 6000 KG leergewich  - кипер полуприколка
 5
20 900 EUR
Нето цена

Кипер полуприколка

2013
3-оски
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 3мес 24ден

Carton Spedition GmbH

13

Германија, Hannover

Hendricks VA Tanksattel + Alufelgen + Blatt gefedert 29 lt  - полуприколка цистерна
 5
7 300 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна

1982
3-оски
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 6мес 7ден

Carton Spedition GmbH

13

Германија, Hannover

Lag 30000 Ltr. Tank + 1 Kammer + Luftfederung  - полуприколка цистерна
 6
8 300 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна

1985
3-оски
Бруто тежина: 36 500 kg

Онлајн: 6мес 7ден

Carton Spedition GmbH

13

Германија, Hannover

Mercedes-Benz 812 Koffer LBW + NL 2640 KG + Reifen 80 % 221 KM  - камион сандучар
 7
4 500 EUR
Нето цена

Камион сандучар

2001
221 000 km
122 hp
Бруто тежина: 7 490 kg

Онлајн: 6мес 7ден

Carton Spedition GmbH

13

Германија, Hannover

Прикажи ги сите понуди (28)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Carton Spedition GmbH
Вашата порака е испратена.