Schmitz Cargobull Danmark A/S од Данска, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба!

Schmitz Cargobull Danmark A/S

Локација
Данска, Padborg
Europavej 1, Bov DK-6330, Padborg, Denmark
Погледнете мапа
Локално време на дилерот:20:30
Лица за контакт
person
Herr Jacob Viereck
Dansk, English

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
9 Повеќе од 9 години со Truck1
S Schmitz Cargobull овластен дилер
4.6
Осврти: 43
Извор: Google Maps
Последни понуди
SCHMITZ Curtainsider Standard - Полуприколка со церада: слика 1
SCHMITZ Curtainsider Standard - Полуприколка со церада: слика 2
SCHMITZ Curtainsider Standard - Полуприколка со церада: слика 3
SCHMITZ Curtainsider Standard - Полуприколка со церада: слика 4
SCHMITZ Curtainsider Standard - Полуприколка со церада: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

SCHMITZ Curtainsider Standard

20143-оски
Данска, Padborg
Објавено: 3денБрој на оглас 5469747

11 800EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 725 780 MKD
 • ≈ 12 466 USD
star
20143-оски
Данска, Padborg
emailКонтактирајте го продавачот
SCHMITZ Curtainsider Standard - Полуприколка со церада: слика 1
SCHMITZ Curtainsider Standard - Полуприколка со церада: слика 2
SCHMITZ Curtainsider Standard - Полуприколка со церада: слика 3
SCHMITZ Curtainsider Standard - Полуприколка со церада: слика 4
SCHMITZ Curtainsider Standard - Полуприколка со церада: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

SCHMITZ Curtainsider Standard

20173-оски
Данска, Padborg
Објавено: 9денБрој на оглас 5472405

15 450,4EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 950 280,05 MKD
 • ≈ 16 322,92 USD
star
20173-оски
Данска, Padborg
emailКонтактирајте го продавачот
SCHMITZ Curtainsider Mega - Полуприколка со церада: слика 1
SCHMITZ Curtainsider Mega - Полуприколка со церада: слика 2
SCHMITZ Curtainsider Mega - Полуприколка со церада: слика 3
SCHMITZ Curtainsider Mega - Полуприколка со церада: слика 4
SCHMITZ Curtainsider Mega - Полуприколка со церада: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

SCHMITZ Curtainsider Mega

20193-оски
Данска, Padborg
Објавено: 10денБрој на оглас 5474520

19 800EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 217 834 MKD
 • ≈ 20 918 USD
star
20193-оски
Данска, Padborg
emailКонтактирајте го продавачот
SCHMITZ Reefer Meat hanging system - Изотермална полуприколка: слика 1
SCHMITZ Reefer Meat hanging system - Изотермална полуприколка: слика 2
SCHMITZ Reefer Meat hanging system - Изотермална полуприколка: слика 3
SCHMITZ Reefer Meat hanging system - Изотермална полуприколка: слика 4
SCHMITZ Reefer Meat hanging system - Изотермална полуприколка: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

SCHMITZ Reefer Meat hanging system

20183-оски
Данска, Padborg
Објавено: 10денБрој на оглас 5474567

35 850,4EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 205 018,78 MKD
 • ≈ 37 875,52 USD
star
20183-оски
Данска, Padborg
emailКонтактирајте го продавачот
SCHMITZ Curtainsider Standard - Полуприколка со церада: слика 1
SCHMITZ Curtainsider Standard - Полуприколка со церада: слика 2
SCHMITZ Curtainsider Standard - Полуприколка со церада: слика 3
SCHMITZ Curtainsider Standard - Полуприколка со церада: слика 4
SCHMITZ Curtainsider Standard - Полуприколка со церада: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

SCHMITZ Curtainsider Standard

20173-оски
Данска, Padborg
Објавено: 10денБрој на оглас 5474592

14 450,4EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 888 773,26 MKD
 • ≈ 15 266,42 USD
star
20173-оски
Данска, Padborg
emailКонтактирајте го продавачот
SCHMITZ Curtainsider Standard Taillift - Полуприколка со церада: слика 1
SCHMITZ Curtainsider Standard Taillift - Полуприколка со церада: слика 2
SCHMITZ Curtainsider Standard Taillift - Полуприколка со церада: слика 3
SCHMITZ Curtainsider Standard Taillift - Полуприколка со церада: слика 4
SCHMITZ Curtainsider Standard Taillift - Полуприколка со церада: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

SCHMITZ Curtainsider Standard Taillift

20143-оски
Данска, Padborg
Објавено: 11денБрој на оглас 5469746

11 800EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 725 780 MKD
 • ≈ 12 466 USD
star
20143-оски
Данска, Padborg
emailКонтактирајте го продавачот
SCHMITZ Curtainsider Standard - Полуприколка со церада: слика 1
SCHMITZ Curtainsider Standard - Полуприколка со церада: слика 2
SCHMITZ Curtainsider Standard - Полуприколка со церада: слика 3
SCHMITZ Curtainsider Standard - Полуприколка со церада: слика 4
SCHMITZ Curtainsider Standard - Полуприколка со церада: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

SCHMITZ Curtainsider Standard

20193-оски
Данска, Padborg
Објавено: 12денБрој на оглас 5452617

17 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 100 971 MKD
 • ≈ 18 911 USD
star
20193-оски
Данска, Padborg
emailКонтактирајте го продавачот
SCHMITZ Curtainsider Standard - Полуприколка со церада: слика 1
SCHMITZ Curtainsider Standard - Полуприколка со церада: слика 2
SCHMITZ Curtainsider Standard - Полуприколка со церада: слика 3
SCHMITZ Curtainsider Standard - Полуприколка со церада: слика 4
SCHMITZ Curtainsider Standard - Полуприколка со церада: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

SCHMITZ Curtainsider Standard

20183-оски
Данска, Padborg
Објавено: 12денБрој на оглас 5452596

16 500EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 014 862 MKD
 • ≈ 17 432 USD
star
20183-оски
Данска, Padborg
emailКонтактирајте го продавачот
SCHMITZ Curtainsider Standard - Полуприколка со церада: слика 1
SCHMITZ Curtainsider Standard - Полуприколка со церада: слика 2
SCHMITZ Curtainsider Standard - Полуприколка со церада: слика 3
SCHMITZ Curtainsider Standard - Полуприколка со церада: слика 4
SCHMITZ Curtainsider Standard - Полуприколка со церада: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

SCHMITZ Curtainsider Standard

20183-оски
Данска, Padborg
Објавено: 12денБрој на оглас 5452574

16 500EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 014 862 MKD
 • ≈ 17 432 USD
star
20183-оски
Данска, Padborg
emailКонтактирајте го продавачот
KRONE Reefer Standard - Изотермална полуприколка: слика 1
KRONE Reefer Standard - Изотермална полуприколка: слика 2
KRONE Reefer Standard - Изотермална полуприколка: слика 3
KRONE Reefer Standard - Изотермална полуприколка: слика 4
KRONE Reefer Standard - Изотермална полуприколка: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

KRONE Reefer Standard

20163-оски
Данска, Padborg
Објавено: 20денБрој на оглас 5474266

17 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 100 971 MKD
 • ≈ 18 911 USD
star
20163-оски
Данска, Padborg
emailКонтактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(127)
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.