Caravan Böhm GmbH Event & Marketing

Caravan Böhm GmbH Event & Marketing

Телефони
Веб-страница
www.caravan-boehm.de
Работно време
08:00-17:00 Пон - Пет
09:30-12:00 Саб
Локација
Германија, Thum
Chemnitzer Str. 80 09419 Thum, Germany
Последни понуди
Pössl Summit 600 PLUS * Euro 6d temp Automatik SOFORT - кампер комбе
 17
48 958 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19.00%

Кампер комбе

Ново
2020

Онлајн: 2ден

Caravan Böhm GmbH Event & Marketing

Германија, Thum

Roadcar Roadcar R 600 * Euro 6d temp * Mod 2020 * SOFORT - кампер комбе
 17
39 999 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19.00%

Кампер комбе

Ново
2020

Онлајн: 2ден

Caravan Böhm GmbH Event & Marketing

Германија, Thum

Sunlight I 68 Einzelbetten * Solar * Markise ... - кампер комбе
 19
54 872 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19.00%

Кампер комбе

2018
24 300 km

Онлајн: 2ден

Caravan Böhm GmbH Event & Marketing

Германија, Thum

Pössl Roadcruiser Revolution * SOFORT * 4 Personen - кампер комбе
 20
58 990 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19.00%

Кампер комбе

Ново
2020

Онлајн: 2ден

Caravan Böhm GmbH Event & Marketing

Германија, Thum

Pössl Roadstar 600 L * Euro 6d temp * SOFORT - кампер комбе
 19
50 573 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19.00%

Кампер комбе

Ново
2020

Онлајн: 2ден

Caravan Böhm GmbH Event & Marketing

Германија, Thum

Pössl Roadcruiser * Mod 2020 * Euro6d temp * SOFORT - кампер комбе
 18
49 982 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19.00%

Кампер комбе

Ново
2020

Онлајн: 2ден

Caravan Böhm GmbH Event & Marketing

Германија, Thum

Pössl VANSTER * DIE NEUHEIT VON PÖSSL - кампер комбе
 5
45 740 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19.00%

Кампер комбе

Ново
2020

Онлајн: 2ден

Caravan Böhm GmbH Event & Marketing

Германија, Thum

Sunlight T 69 S * SAT * Solar * Markise ...* SOFORT - кампер комбе
 19
52 784 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19.00%

Кампер комбе

2019
6 078 km

Онлајн: 2ден

Caravan Böhm GmbH Event & Marketing

Германија, Thum

Pössl CULT CAMPSTER * 180PS Automatik E6d temp SOFORT - кампер комбе
 16
55 555 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19.00%

Кампер комбе

Ново
2020

Онлајн: 2ден

Caravan Böhm GmbH Event & Marketing

Германија, Thum

Pössl Summit 640 * Euro 6d temp * SOFORT - кампер комбе
 14
50 633 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19.00%

Кампер комбе

Ново
2020

Онлајн: 14ден

Caravan Böhm GmbH Event & Marketing

Германија, Thum

Прикажи ги сите понуди (15)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Caravan Böhm GmbH Event & Marketing
Вашата порака е испратена.