Van der Burg Parts

Телефони
Веб-страница
https://www.burgparts.nl/en/used-parts/
Работно време
08:00-18:00 Пон - Пет
08:00-12:00 Саб
Локација
Холандија, WOUDENBERG
Klein Landaas 73931 GC Woudenberg
Последни понуди
HEJA Heja 3000 vijf sterren  2-paards trailer XL - приколка за добиток
 4
2 500 EUR

Приколка за добиток

2004
Корисна носивост: 1 320 kg
Бруто тежина: 2 000 kg

Онлајн: 5ден

Van der Burg Parts

Холандија, WOUDENBERG

Идентификација heja

Volkswagen Crafter L2 H2 DUBBELE SCHUIFDEUR - товарно комбе
 11
11 950 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2015
200 235 km
Дизел
Број на седишта: 3
109 hp
Корисна носивост: 1 335 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 15ден

Van der Burg Parts

Холандија, WOUDENBERG

Идентификација crafter

Volvo fh - преработка на гориво/ испорака на гориво
 2
Прашајте за цена

Преработка на гориво/ испорака на гориво

2020
OEM: 21 516 469

Онлајн: 18ден

Van der Burg Parts

Холандија, WOUDENBERG

Audi Q5 3.0 tdi v6 S-line S-tronic - автомобил
 7
28 950 EUR

Автомобил

2015
126 054 km

Онлајн: 18ден

Van der Burg Parts

Холандија, WOUDENBERG

Идентификација q5

Volvo XC40 - резервни делови за кабина/ каросерија
 1
99 EUR
Нето цена

Резервни делови за кабина/ каросерија

2019
OEM: 31 651 217

Онлајн: 19ден

Van der Burg Parts

Холандија, WOUDENBERG

Идентификација spatscherm xc40

Volvo XC40 - фен
 1
195 EUR
Нето цена

Фен

2019
OEM: 32 222 109

Онлајн: 19ден

Van der Burg Parts

Холандија, WOUDENBERG

Идентификација koelvin xc40

Scania Ngs r serie - аеродинамика/ спојлер
 2
135 EUR
Нето цена

Аеродинамика/ спојлер

2019
OEM: 2 542 904

Онлајн: 25ден

Van der Burg Parts

Холандија, WOUDENBERG

Идентификација bu1701

Scania Ngs r serie - аеродинамика/ спојлер
 2
135 EUR
Нето цена

Аеродинамика/ спојлер

2019
OEM: 2 542 892

Онлајн: 25ден

Van der Burg Parts

Холандија, WOUDENBERG

Идентификација bu1700

Scania S next gen - резервни делови за кабина/ каросерија
 1
195 EUR
Нето цена

Резервни делови за кабина/ каросерија

2017
OEM: 2 422 394

Онлајн: 25ден

Van der Burg Parts

Холандија, WOUDENBERG

Идентификација bu1699

Volvo FH4 - рамка/ шасија
 1
150 EUR
Нето цена

Рамка/ шасија

2013
OEM: 21 908 955

Онлајн: 25ден

Van der Burg Parts

Холандија, WOUDENBERG

Идентификација bu1697

Прикажи ги сите понуди (380)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Van der Burg Parts
Вашата порака е испратена.