IMEXPO Sp. z o.o.
За продавачотПогледнете мапаПонуди (521)

IMEXPO Sp. z o.o.

phone_iphoneТелефони+48 730 07...
location_onЛокацијаPoland, Kielce
ul. Sieje 44 25-561 Kielce
languageВеб-страницаwww.red-truck.pl
access_timeРаботно време08:00-16:00 Пон - Пет
Локално време на дилерот — 04:32

Лица за контакт

Karol

Karol

English, Polski

+48 730070...

Rekan

Rekan

العربية, English, Türkçe

+48 608 75...

Paweł

Paweł

English, Polski

+48 781435...

Łukasz

Łukasz

Polski

+48 781435...

Испратете порака до IMEXPO Sp. z o.o.


Privacy policy

Последни понуди

Последни понуди


Кабина за камион MAN SLEEPING TGX 2012R EURO5 cabin
18
Кабина за камион
MAN SLEEPING TGX 2012R EURO5 cabin
IMEXPO Sp. z o.o.
Полска
Година на производство: 2012
Погоден за модели: MAN TGX 18.480
ОЕМ замена: MAN TGX 2012R EURO5
Прашајте за цена
Онлајн: 3ден
Челична суспензија за камион REAR SPRING / RTH2180C / 6x4 8x4 (7420581866)
4
Челична суспензија за камион
REAR SPRING / RTH2180C / 6x4 8x4 (7420581866)
IMEXPO Sp. z o.o.
Полска
Погоден за модели: VOLVO RENAULT
ОЕМ замена: 7420581866, 7420581866
Прашајте за цена
Онлајн: 3ден
Диференцијален запчаник на брзина MERITOR HOUSING 2ND AXLE / RTH2180C / ratio=3.52 / 6x4 8x4 differential for VOLVO RENAULT
8
Диференцијален запчаник на брзина
MERITOR HOUSING 2ND AXLE / RTH2180C / ratio=3.52 / 6x4 8x4 differential for VOLVO RENAULT
IMEXPO Sp. z o.o.
Полска
Година на производство: 2010
ОЕМ замена: 7420575248, 205775248, 5600665097, 7420575248, 205775248, 5600665097
Прашајте за цена
Онлајн: 3ден
Резервни делови за камион SPRING SADDLE WITH BRACKET / RTH2180C / 6x4 8x4 /
7
Резервни делови за камион
SPRING SADDLE WITH BRACKET / RTH2180C / 6x4 8x4 /
IMEXPO Sp. z o.o.
Полска
Погоден за модели: VOLVO RENAULT
ОЕМ замена: 20728157, 20429274, 20442252, 20728157, 20429274, 20442252
Прашајте за цена
Онлајн: 3ден
Диференцијален запчаник на брзина за камион MERITOR 1ST AXLE / RTH2180C / ratio=3.52 / 6x4 8x4 VOLVO FM (20724958) differential
7
Диференцијален запчаник на брзина за камион
MERITOR 1ST AXLE / RTH2180C / ratio=3.52 / 6x4 8x4 VOLVO FM (20724958) differential
IMEXPO Sp. z o.o.
Полска
Година на производство: 2010
Погоден за модели: VOLVO RENAULT
ОЕМ замена: 20724958, 20724958
Прашајте за цена
Онлајн: 3ден
Каросерија и екстериер за камион RENAULT RANGE T (7484505331)
7
Каросерија и екстериер за камион
RENAULT RANGE T (7484505331)
IMEXPO Sp. z o.o.
Полска
Погоден за модели: RENAULT SUNROOF
ОЕМ замена: 7484505331, 7484505331
Прашајте за цена
Онлајн: 3ден
Конечен редуктор за камион MERITOR HUB REDUCTION / RTH2180C ratio:3.52 / 6x4 8x4 /
6
Конечен редуктор за камион
MERITOR HUB REDUCTION / RTH2180C ratio:3.52 / 6x4 8x4 /
IMEXPO Sp. z o.o.
Полска
Година на производство: 2010
Погоден за модели: VOLVO FE FM FMX FH / RENAULT KERAX LANDER
ОЕМ замена: 21665121, 21089620, 20742904, 21089619, 21665121, 21089620, 20742904, 21089619
Прашајте за цена
Онлајн: 3ден
Каросерија и екстериер за камион STAINLESS STEEL LIGHTBAR HELLA
10
Каросерија и екстериер за камион
STAINLESS STEEL LIGHTBAR HELLA
IMEXPO Sp. z o.o.
Полска
Погоден за модели: SKY-LIGHT 20701-2-P
ОЕМ замена: SKY-LIGHT 20701-2-P
Прашајте за цена
Онлајн: 3ден
Оска и делови за камион MERITOR DRIVE SHAFT / RTH2180C / 6x4 8x4 /
6
Оска и делови за камион
MERITOR DRIVE SHAFT / RTH2180C / 6x4 8x4 /
IMEXPO Sp. z o.o.
Полска
Погоден за модели: VOLVO FE FM FH / RENAULT KERAX
ОЕМ замена: 20724968, 20724967, 20724968, 20724967
Прашајте за цена
Онлајн: 3ден
Диференцијален запчаник на брзина MERITOR CARDAN FLANGE SHAFT 1ST AXLE / RTH2180C / ratio=3.52 / 6x4 8x4 (20726305) for VOLVO RENAULT
6
Диференцијален запчаник на брзина
MERITOR CARDAN FLANGE SHAFT 1ST AXLE / RTH2180C / ratio=3.52 / 6x4 8x4 (20726305) for VOLVO RENAULT
IMEXPO Sp. z o.o.
Полска
Година на производство: 2010
ОЕМ замена: 20726305, 20726305
Прашајте за цена
Онлајн: 3ден
Резултати пронајдени: 521
Пребарувањето е зачувано!

t1 dealer test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.