Опреми за шумарство - Buchhammer Handel GmbH, 10 реклами, Опреми за шумарство за продажба
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Buchhammer Handel GmbH - Опреми за шумарство

10
Сортирај според
Сортирај според
Релевантност
Датум – порво новите реклами
Датум – прво старите реклами
Цена – од ниска кон висока
Цена – од висока кон ниска
Година на производство – прво понови
Година на производство – прво постари
Бренд, модел
Ponsse Buffalo active Frame - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Buffalo active Frame - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Buffalo active Frame - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Buffalo active Frame - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Buffalo active Frame - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Ponsse Buffalo active Frame

Пренесувач на стебла
Ново2023257 чНето тежина: 19800 kgКорисна носивост: 14000 kg281 hp
Германија, Lübeck
Објавено: 10ден
Прашајте за цена
Ново2023257 чНето тежина: 19800 kgКорисна носивост: 14000 kg281 hp
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
John Deere 748L-II - Опрема за шумарство: слика 1
John Deere 748L-II - Опрема за шумарство: слика 2
John Deere 748L-II - Опрема за шумарство: слика 3
John Deere 748L-II - Опрема за шумарство: слика 4
John Deere 748L-II - Опрема за шумарство: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

John Deere 748L-II

Опрема за шумарство
20205617 чНето тежина: 19713 kg258 hp
Германија, Lübeck
Објавено: 20ден
Прашајте за цена
20205617 чНето тежина: 19713 kg258 hp
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
Waratah H480C - Секач на стебла: слика 1
Waratah H480C - Секач на стебла: слика 2
Waratah H480C - Секач на стебла: слика 3

Waratah H480C

Секач на стебла
Ново20223 чНето тежина: 1350 kg
Германија, Lübeck
Објавено: 25ден
Прашајте за цена
Ново20223 чНето тежина: 1350 kg
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
Ponsse Ergo AF 8W - Шумски жнеач: слика 1
Ponsse Ergo AF 8W - Шумски жнеач: слика 2
Ponsse Ergo AF 8W - Шумски жнеач: слика 3
Ponsse Ergo AF 8W - Шумски жнеач: слика 4
Ponsse Ergo AF 8W - Шумски жнеач: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Ponsse Ergo AF 8W

Шумски жнеач
2023Нето тежина: 21500 kg281 hp
Германија, Lübeck
Објавено: 1мес 23ден
Прашајте за цена
2023Нето тежина: 21500 kg281 hp
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
John Deere 1270G 8WD - Шумски жнеач: слика 1
John Deere 1270G 8WD - Шумски жнеач: слика 2
John Deere 1270G 8WD - Шумски жнеач: слика 3
John Deere 1270G 8WD - Шумски жнеач: слика 4
John Deere 1270G 8WD - Шумски жнеач: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

John Deere 1270G 8WD

Шумски жнеач
Ново20233 чНето тежина: 22900 kg263 hp
Германија, Lübeck
Објавено: 1мес 23ден
Прашајте за цена
Ново20233 чНето тежина: 22900 kg263 hp
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
Ponsse Ergo AF 8W - Шумски жнеач: слика 1
Ponsse Ergo AF 8W - Шумски жнеач: слика 2
Ponsse Ergo AF 8W - Шумски жнеач: слика 3
Ponsse Ergo AF 8W - Шумски жнеач: слика 4
Ponsse Ergo AF 8W - Шумски жнеач: слика 5
Видете ги сите фотографии (23)

Ponsse Ergo AF 8W

Шумски жнеач
2022407 чНето тежина: 21500 kg281 hp
Германија, Lübeck
Објавено: 1мес 23ден
Прашајте за цена
2022407 чНето тежина: 21500 kg281 hp
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
John Deere 1510G - Пренесувач на стебла: слика 1
John Deere 1510G - Пренесувач на стебла: слика 2
John Deere 1510G - Пренесувач на стебла: слика 3
John Deere 1510G - Пренесувач на стебла: слика 4
John Deere 1510G - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

John Deere 1510G

Пренесувач на стебла
Ново20245 чНето тежина: 21800 kgКорисна носивост: 15000 kg219 hp
Германија, Lübeck
Објавено: 1мес 23ден
Прашајте за цена
Ново20245 чНето тежина: 21800 kgКорисна носивост: 15000 kg219 hp
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
Ponsse Bear 8W - Шумски жнеач: слика 1
Ponsse Bear 8W - Шумски жнеач: слика 2
Ponsse Bear 8W - Шумски жнеач: слика 3
Ponsse Bear 8W - Шумски жнеач: слика 4
Ponsse Bear 8W - Шумски жнеач: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

Ponsse Bear 8W

Шумски жнеач
2020Нето тежина: 26800 kg344 hp
Германија, Lübeck
Објавено: 1мес 23ден
Прашајте за цена
2020Нето тежина: 26800 kg344 hp
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
Caterpillar Caterpillar 545C - Опрема за шумарство: слика 1
Caterpillar Caterpillar 545C - Опрема за шумарство: слика 2
Caterpillar Caterpillar 545C - Опрема за шумарство: слика 3
Caterpillar Caterpillar 545C - Опрема за шумарство: слика 4
Caterpillar Caterpillar 545C - Опрема за шумарство: слика 5
Видете ги сите фотографии (38)

Caterpillar Caterpillar 545C

Опрема за шумарство
201210123 чНето тежина: 19198 kg217 hp
Германија, Lübeck
Објавено: 1мес 23ден

115 500EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 7 109 048 MKD
  • ≈ 125 445 USD
201210123 чНето тежина: 19198 kg217 hp
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
Log Max 6000V - Секач на стебла: слика 1
Log Max 6000V - Секач на стебла: слика 2
Log Max 6000V - Секач на стебла: слика 3
Log Max 6000V - Секач на стебла: слика 4
Log Max 6000V - Секач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

Log Max 6000V

Секач на стебла
Ново2022Нето тежина: 1342 kg
Германија, Lübeck
Објавено: 1мес 23ден
Прашајте за цена
Ново2022Нето тежина: 1342 kg
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.