Buchhammer Handel GmbH од Германија, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба!

Buchhammer Handel GmbH

Локација
Германија, Lübeck
Roeckstrasse 38, 23568 Lübeck, Germany
Погледнете мапа
Локално време на дилерот:04:57

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

11 Повеќе од 11 години со Truck1
4.7
Осврти: 27
Извор: Google Maps
Последни понуди
Volvo ERC 35D - Мини багер: слика 1
Volvo ERC 35D - Мини багер: слика 2
Volvo ERC 35D - Мини багер: слика 3
Volvo ERC 35D - Мини багер: слика 4
Volvo ERC 35D - Мини багер: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Volvo ERC 35D

Ново202047 ч3520 kg30 hp
Германија
Објавено: 18час 56мин

41 500EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 2 552 532 MKD
  • ≈ 43 844 USD
star
Ново202047 ч3520 kg30 hp
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
WARATAH H480C - Секач на стебла: слика 1
WARATAH H480C - Секач на стебла: слика 2
WARATAH H480C - Секач на стебла: слика 3
videocam

WARATAH H480C

Ново20223 ч1350 kg
Германија
Објавено: 18час 56мин
Прашајте за цена
star
Ново20223 ч1350 kg
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
Volvo EC 480 EL - Багер гасеничар: слика 1
Volvo EC 480 EL - Багер гасеничар: слика 2
Volvo EC 480 EL - Багер гасеничар: слика 3
Volvo EC 480 EL - Багер гасеничар: слика 4
Volvo EC 480 EL - Багер гасеничар: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)
videocam

Volvo EC 480 EL

20168370 ч5305 kg365 hp
Германија
Објавено: 18час 56мин
Прашајте за цена
star
20168370 ч5305 kg365 hp
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
Sandvik QJ341 - Мобилна дробилка: слика 1
Sandvik QJ341 - Мобилна дробилка: слика 2
Sandvik QJ341 - Мобилна дробилка: слика 3
Sandvik QJ341 - Мобилна дробилка: слика 4
Sandvik QJ341 - Мобилна дробилка: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)
videocam

Sandvik QJ341

2021473 ч48316 kg344 hp
Германија
Објавено: 18час 56мин
Прашајте за цена
star
2021473 ч48316 kg344 hp
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
Hitachi ZX210W-5A - NOT FOR SALE IN THE EU/NO CE MARKING - Багер на тркала: слика 1
Hitachi ZX210W-5A - NOT FOR SALE IN THE EU/NO CE MARKING - Багер на тркала: слика 2
Hitachi ZX210W-5A - NOT FOR SALE IN THE EU/NO CE MARKING - Багер на тркала: слика 3
Hitachi ZX210W-5A - NOT FOR SALE IN THE EU/NO CE MARKING - Багер на тркала: слика 4
Hitachi ZX210W-5A - NOT FOR SALE IN THE EU/NO CE MARKING - Багер на тркала: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

Hitachi ZX210W-5A - NOT FOR SALE IN THE EU/NO CE MARKING

Ново202327 ч21400 kg150 hp
Германија
Објавено: 18час 56мин
Прашајте за цена
star
Ново202327 ч21400 kg150 hp
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
Case 695ST - Ровокопач: слика 1
Case 695ST - Ровокопач: слика 2
Case 695ST - Ровокопач: слика 3
Case 695ST - Ровокопач: слика 4
Case 695ST - Ровокопач: слика 5
Видете ги сите фотографии (25)
videocam

Case 695ST

Ново20223 ч9430 kg108 hp
Германија
Објавено: 18час 57мин

101 500EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 6 242 940 MKD
  • ≈ 107 234 USD
star
Ново20223 ч9430 kg108 hp
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
Doosan DX 225LC-7M - NOT FOR SALE IN THE EU/NO CE MARKING - Багер гасеничар: слика 1
Doosan DX 225LC-7M - NOT FOR SALE IN THE EU/NO CE MARKING - Багер гасеничар: слика 2
Doosan DX 225LC-7M - NOT FOR SALE IN THE EU/NO CE MARKING - Багер гасеничар: слика 3
Doosan DX 225LC-7M - NOT FOR SALE IN THE EU/NO CE MARKING - Багер гасеничар: слика 4
Doosan DX 225LC-7M - NOT FOR SALE IN THE EU/NO CE MARKING - Багер гасеничар: слика 5
Видете ги сите фотографии (21)
videocam

Doosan DX 225LC-7M - NOT FOR SALE IN THE EU/NO CE MARKING

Ново20233 ч22200 kg160 hp
Германија
Објавено: 18час 57мин
Прашајте за цена
star
Ново20233 ч22200 kg160 hp
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
BOMAG BW 177 D-5 - Компактор: слика 1
BOMAG BW 177 D-5 - Компактор: слика 2
BOMAG BW 177 D-5 - Компактор: слика 3
BOMAG BW 177 D-5 - Компактор: слика 4
BOMAG BW 177 D-5 - Компактор: слика 5
Видете ги сите фотографии (18)
videocam

BOMAG BW 177 D-5

2019237 ч6600 kg73 hp
Германија
Објавено: 18час 57мин

59 000EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 3 628 901 MKD
  • ≈ 62 333 USD
star
2019237 ч6600 kg73 hp
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
Hitachi ZX 85US-6 - Мини багер: слика 1
Hitachi ZX 85US-6 - Мини багер: слика 2
Hitachi ZX 85US-6 - Мини багер: слика 3
Hitachi ZX 85US-6 - Мини багер: слика 4
Hitachi ZX 85US-6 - Мини багер: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)
videocam

Hitachi ZX 85US-6

Ново20213 ч8290 kg56 hp
Германија
Објавено: 18час 57мин

83 500EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 5 135 817 MKD
  • ≈ 88 217 USD
star
Ново20213 ч8290 kg56 hp
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
LOG MAX 6000V - Секач на стебла: слика 1
LOG MAX 6000V - Секач на стебла: слика 2
LOG MAX 6000V - Секач на стебла: слика 3
LOG MAX 6000V - Секач на стебла: слика 4
LOG MAX 6000V - Секач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)
videocam

LOG MAX 6000V

Ново20221342 kg
Германија
Објавено: 1ден
Прашајте за цена
star
Ново20221342 kg
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(342)
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.