Brecht CaraVan GmbH & Co KG
Повеќе од 1 година со Truck1

Brecht CaraVan GmbH & Co KG

Веб-страница
www.brecht-caravan.de
Работно време
09:00-18:00 Пон - Пет
09:00-14:00 Саб
11:00-16:00 Нед
Локација
Германија, Heilbronn
Lämlinstrasse 13 DE-74080 Heilbronn Germany
Последни понуди
Hobby OnTour 470 KMF  - патничка приколка
 13
17 999 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19.00%

Патничка приколка

Ново
2020

Онлајн: 2ден

Brecht CaraVan GmbH & Co KG

Германија, Heilbronn

Hobby OnTour 470 KMF Gepl. Ausbau f. Behinderte  - патничка приколка
 7
24 500 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19.00%

Патничка приколка

Ново
2019

Онлајн: 2ден

Brecht CaraVan GmbH & Co KG

Германија, Heilbronn

Hobby De Luxe 460 SFf Behindertengerecht -im Ausbau-  - патничка приколка
 17
28 000 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19.00%

Патничка приколка

Ново
2020

Онлајн: 6ден

Brecht CaraVan GmbH & Co KG

Германија, Heilbronn

Bürstner Averso Top 520 TK  - патничка приколка
 14
17 250 EUR

Патничка приколка

2017

Онлајн: 8ден

Brecht CaraVan GmbH & Co KG

Германија, Heilbronn

HYMER / ERIBA / HYMERCAR Exsis-i 688  - кампер комбе
 16
58 950 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19.00%

Кампер комбе

Ново
2015
34 000 km

Онлајн: 22ден

Brecht CaraVan GmbH & Co KG

Германија, Heilbronn

Hobby Prestige 720 KWFU  - патничка приколка
 19
37 884 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19.00%

Патничка приколка

Ново
2020

Онлајн: 27ден

Brecht CaraVan GmbH & Co KG

Германија, Heilbronn

Fendt Bianco 465 SFH Primo  - патничка приколка
 16
24 945 EUR

Патничка приколка

Ново
2020

Онлајн: 27ден

Brecht CaraVan GmbH & Co KG

Германија, Heilbronn

Hobby Prestige 560 WLU  - патничка приколка
 16
30 368 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19.00%

Патничка приколка

Ново
2020

Онлајн: 27ден

Brecht CaraVan GmbH & Co KG

Германија, Heilbronn

Bürstner Premio 530 TL  - патничка приколка
 17
21 175 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19.00%

Патничка приколка

Ново
2020

Онлајн: 28ден

Brecht CaraVan GmbH & Co KG

Германија, Heilbronn

HYMER / ERIBA / HYMERCAR Car Yellowstone Aufstelldach  - кампер комбе
 14
65 075 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19.00%

Кампер комбе

Ново
2020

Онлајн: 1мес 3ден

Brecht CaraVan GmbH & Co KG

Германија, Heilbronn

Прикажи ги сите понуди (102)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Brecht CaraVan GmbH & Co KG
Вашата порака е испратена.