BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP
Повеќе од 2 години со Truck1

BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP

Телефони
Локација
Полска, Skalmierzyce Wielkopolskie
Ul. Ostrowska 94B 63-460 Skalmierzyce Wielkopolskie, Poland
Последни понуди
Boro NOWA LAWETA Merkury MAX 8,50m ! - автотранспортна приколка
 5
4 145.24 EUR

Автотранспортна приколка

Ново
2019
3-оски
Корисна носивост: 1 050 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 4ден

BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP

Полска, Skalmierzyce Wielkopolskie

Boro LAWETA SZWAJCARKA 5x2.1m DMC 2.7T - автотранспортна приколка
 5
1 842.33 EUR

Автотранспортна приколка

Ново
2019

Онлајн: 11ден

BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP

Полска, Skalmierzyce Wielkopolskie

Niewiadów Furgon F2730HTD z trapem i drzwiami bocznymi - приколка сандучар
 8
3 048.61 EUR

Приколка сандучар

Ново
2020
2-оски
Корисна носивост: 1 985 kg
Бруто тежина: 2 700 kg

Онлајн: 11ден

BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP

Полска, Skalmierzyce Wielkopolskie

Niewiadów Furgon F1336HD z trapem, drzwiami bocznymi i oknem z przodu - приколка сандучар
 5
2 609.96 EUR

Приколка сандучар

Ново
2020
1-оски
Корисна носивост: 720 kg
Бруто тежина: 1 300 kg

Онлајн: 11ден

BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP

Полска, Skalmierzyce Wielkopolskie

Boro NOWA LAWETA NA DWA AUTA 8m DMC 3500kg! - автотранспортна приколка
 7
3 136.34 EUR

Автотранспортна приколка

Ново
2019
3-оски
Корисна носивост: 2 600 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 2мес 10ден

BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP

Полска, Skalmierzyce Wielkopolskie

Boro LAWETA SZWAJCARKA 5x2.1m DMC 3000 kg - автотранспортна приколка
 6
2 061.65 EUR

Автотранспортна приколка

Ново
2019

Онлајн: 2мес 24ден

BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP

Полска, Skalmierzyce Wielkopolskie

Wiola LAWETA UCHYLNA L30G45P 4.50M 3T + SKLEJKA! - автотранспортна приколка
 2
3 295.57 EUR

Автотранспортна приколка

Ново
2019
2-оски
Корисна носивост: 2 300 kg
Бруто тежина: 3 000 kg

Онлајн: 5мес 4ден

BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP

Полска, Skalmierzyce Wielkopolskie

Wiola Nowa przyczepa KABLOWA ! Pod bęben (240cm)! - приколка
 4
2 894.87 EUR

Приколка

Ново
2019
2-оски
Корисна носивост: 2 150 kg
Бруто тежина: 2 700 kg

Онлајн: 5мес 4ден

BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP

Полска, Skalmierzyce Wielkopolskie

Wiola Przyczepa POD MINIKOPARKĘ, WALEC ! B3030, 3T - приколка
 2
2 313.88 EUR

Приколка

Ново
2019
2-оски
Корисна носивост: 2 315 kg
Бруто тежина: 3 000 kg

Онлајн: 5мес 4ден

BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP

Полска, Skalmierzyce Wielkopolskie

Wiola Nowa laweta UCHYLNA - L25G45P 4.50M 2700 KG! - автотранспортна приколка
 2
2 958.03 EUR

Автотранспортна приколка

Ново
2019
2-оски
Корисна носивост: 1 870 kg
Бруто тежина: 2 500 kg

Онлајн: 5мес 22ден

BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP

Полска, Skalmierzyce Wielkopolskie

Прикажи ги сите понуди (75)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP
Вашата порака е испратена.