Bepos-GmbH

Телефони
Веб-страница
www.Bepos.deals
Работно време
09:00-18:00 Пон - Пет
08:00-18:00 Саб
09:00-12:00 Нед
Локација
Германија, Rethem
Ziegeleiweg.1, DE-27336 Rethem/Aller, Germany
Последни понуди
Krone SZP 18 eLB 4- CS  - полуприколка со церада
 8
Прашајте за цена

Полуприколка со церада

2013
2-оски
Корисна носивост: 24 420 kg
Бруто тежина: 30 000 kg

Онлајн: 1ден

Bepos-GmbH

7

Германија, Rethem

Schmitz Cargobull SCS 24/L - 13.62 EB Getränke-LaSI-XL-2x Liftachs  - полуприколка со церада
 6
Прашајте за цена

Полуприколка со церада

2015
3-оски
Корисна носивост: 29 480 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 1ден

Bepos-GmbH

7

Германија, Rethem

MAN 18.440 XXL/ 4x2 BLS-EfficientLine-Intarder  - камион влекач
 10
Прашајте за цена

Камион влекач

2015
490 500 km
4x2
441 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1ден

Bepos-GmbH

7

Германија, Rethem

Идентификација 1922248

Schmitz Cargobull SKO 24/L-13.4 FP 45 Cool  - полуприколка ладилник
 10
Прашајте за цена

Полуприколка ладилник

2018
3-оски
Корисна носивост: 27 332 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 1ден

Bepos-GmbH

7

Германија, Rethem

MAN 18.440 XXL/ 4x2 BLS-XXL  - камион влекач
 10
Прашајте за цена

Камион влекач

2015
379 706 km
4x2
441 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 4ден

Bepos-GmbH

7

Германија, Rethem

Schmitz Cargobull SCS 24/L-13.62 PEB  - полуприколка со церада
 12
Прашајте за цена

Полуприколка со церада

2014
3-оски
Корисна носивост: 29 087 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 4ден

Bepos-GmbH

7

Германија, Rethem

MAN MAN 18.400 4x4 BLS -Euro-5-  - камион влекач
 7
Прашајте за цена

Камион влекач

2012
541 284 km
4x4
400 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 8ден

Bepos-GmbH

7

Германија, Rethem

Идентификација 2022292

Fliegl ZHKA 310 - Alukasten--5500kg-2x 10t Achsen  - кипер полуприколка
 7
Прашајте за цена

Кипер полуприколка

2014
2-оски
Корисна носивост: 25 500 kg
Бруто тежина: 31 000 kg

Онлајн: 8ден

Bepos-GmbH

7

Германија, Rethem

Идентификација 2022293

Schmitz Cargobull SKI SL 7.2 Thermo-Hardox Stahlrund -Schüte-25m3  - кипер полуприколка
 10
Прашајте за цена

Кипер полуприколка

2014
3-оски
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 8ден

Bepos-GmbH

7

Германија, Rethem

DAF XF106-460-Super Space Cab-Intarder-Standklima  - камион влекач
 9
Прашајте за цена

Камион влекач

2014
475 800 km
4x2
462 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 11ден

Bepos-GmbH

7

Германија, Rethem

Идентификација 1820774

Прикажи ги сите понуди (37)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Bepos-GmbH
Вашата порака е испратена.