BAURENT
Повеќе од 1 година со Truck1

BAURENT

Веб-страница
Локација
Романија, SIBIU
MUN. SIBIU STR. TILIŞCA Nr. 2, Romania
Последни понуди
 Alta MANTALL XE100W - 2019 - кревач ножица
 13
12 900 EUR

Кревач ножица

2019
Корисна носивост: 450 kg

Онлајн: 4мес

BAURENT

Романија, Sibiu

HAULOTTE Star10 - вертикален јарболски подигнувач
 10
10 000 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

2007
346 ч
Корисна носивост: 200 kg

Онлајн: 4мес

BAURENT

Романија, Sibiu

 Alta MANTALL XE 100W - кревач ножица
 10
11 900 EUR

Кревач ножица

2018
21 ч
Корисна носивост: 450 kg

Онлајн: 4мес

BAURENT

Романија, Sibiu

 Alta MANTALL XE80N - кревач ножица
 11
8 900 EUR

Кревач ножица

2019
Корисна носивост: 230 kg

Онлајн: 4мес

BAURENT

Романија, Sibiu

HAULOTTE H15SX - кревач ножица
 6
14 000 EUR

Кревач ножица

2007

Онлајн: 4мес

BAURENT

Романија, Sibiu

HAULOTTE Compact 8 - кревач ножица
 13
5 900 EUR

Кревач ножица

2007
Корисна носивост: 350 kg

Онлајн: 4мес

BAURENT

Романија, Sibiu

MERCEDES-BENZ Vito - товарно комбе
 10
4 000 EUR

Товарно комбе

2004
350 000 km
88 hp

Онлајн: 4мес

BAURENT

Романија, Sibiu

HAULOTTE Star 10 - 2007 - вертикален јарболски подигнувач
 9
11 500 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

2008
678 ч
Корисна носивост: 200 kg

Онлајн: 4мес

BAURENT

Романија, Sibiu

HAULOTTE Compact 10N - кревач ножица
 8
5 750 EUR

Кревач ножица

2001

Онлајн: 4мес

BAURENT

Романија, Sibiu

 New Alta MANTALL XE100C - кревач ножица
 9
12 500 EUR

Кревач ножица

2019
Корисна носивост: 230 kg

Онлајн: 4мес

BAURENT

Романија, Sibiu

Прикажи ги сите понуди (30)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до BAURENT
Вашата порака е испратена.