Fa. Baumatex
Доверлив
6
Повеќе од 6 години со Truck1
Галерија

Fa. Baumatex

Веб-страница
www.baumatex.de
Работно време
08:00-20:00 Пон - Пет
10:00-15:00 Саб
Локација
Германија, Lohmar
Im Rohnweiher 16, 53797 Lohmar Deutschland
Последни понуди
 GyruStar Sieblöffel/ Schaufel für Bagger + Lader, alle Größen - сортирачка кофа
 2
Прашајте за цена

Сортирачка кофа за багер

2020

Онлајн: 8ден

Fa. Baumatex

6

Германија, 53797 Lohmar Germany

 DB40L - градежно сито
 2
Прашајте за цена

Градежно сито

2019

Онлајн: 11ден

Fa. Baumatex

6

Германија, 53797 Lohmar Germany

 MB Alle Größen!! - кофа
 2
Прашајте за цена

Кофа за градежна машина

Ново
2020

Онлајн: 15ден

Fa. Baumatex

6

Германија, 53797 Lohmar Germany

 MB Separatorschaufeln alle Größen/ alle Wellen - кофа
 2
Прашајте за цена

Кофа за градежна машина

Ново
2020

Онлајн: 15ден

Fa. Baumatex

6

Германија, 53797 Lohmar Germany

 Rammer M14, 1.400kg f. 18- 28to. Bagger - хидрауличен чекан
 2
7 950 EUR

Хидрауличен чекан

2007

Онлајн: 15ден

Fa. Baumatex

6

Германија, 53797 Lohmar Germany

 Simex T800 für Kompaktlader/ Werksgerät - копач на канали
 2
27 850 EUR

Копач на канали

2018

Онлајн: 1мес 2ден

Fa. Baumatex

6

Германија, 53797 Lohmar Germany

 MBI SGR1100/ 1500 PAKETPREIS!!! - фаќалка
 2
19 950 EUR

Фаќалка

Ново
2020

Онлајн: 1мес 2ден

Fa. Baumatex

6

Германија, 53797 Lohmar Germany

 Rammer R45P, 3.000kg f. 35- 50to. Bagger - хидрауличен чекан
 2
Прашајте за цена

Хидрауличен чекан

Ново
2020

Онлајн: 1мес 9ден

Fa. Baumatex

6

Германија, 53797 Lohmar Germany

 Idromeccanica IMI99, 1.000kg, f. 14- 22to. Bagger - хидрауличен чекан
 2
9 750 EUR

Хидрауличен чекан

Ново
2020

Онлајн: 1мес 13ден

Fa. Baumatex

6

Германија, 53797 Lohmar Germany

 Simex 60cm Fräsrad f. Glasfasergräben - копач на канали
 2
Прашајте за цена

Копач на канали

Ново
2020

Онлајн: 1мес 30ден

Fa. Baumatex

6

Германија, 53797 Lohmar Germany

Прикажи ги сите понуди (44)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Fa. Baumatex
Вашата порака е испратена.