BAUDRILL GmbH

Телефони
Веб-страница
http://www.baudrill.de/
Работно време
08:00-18:00 Пон - Пет
Локација
Германија, 74575 Schrozberg
Steinstr.2, 74575 Schrozberg, Germany
Последни понуди
LIEBHERR LB44 - машина за бушење
 1
Прашајте за цена

Машина за бушење

2013
8 600 ч
Нето тежина: 82 000 kg

Онлајн: 2мес 4ден

BAUDRILL GmbH

Германија, Schrozberg

BAUER BG39 - машина за бушење
 1
Прашајте за цена

Машина за бушење

2013
7 150 ч
589 hp

Онлајн: 2мес 4ден

BAUDRILL GmbH

Германија, Schrozberg

BAUER BG24H - машина за бушење
 1
Прашајте за цена

Машина за бушење

2014
7 550 ч
426 hp

Онлајн: 2мес 4ден

BAUDRILL GmbH

Германија, Schrozberg

 Schneidschuh, cutting shoe 880 Bohrrohre 880/800mm, Casing  for drilling rig - резервни делови
 9
Прашајте за цена

Резервни делови за машина за бушење

Ново
2019

Онлајн: 2мес 4ден

BAUDRILL GmbH

Германија, Schrozberg

BAUER BG36, Kelly bar BK36/470/4-48 - резервни делови
 4
Прашајте за цена

Резервни делови за машина за бушење

Онлајн: 2мес 4ден

BAUDRILL GmbH

Германија, Schrozberg

BAUER BG30 - машина за бушење
 1
Прашајте за цена

Машина за бушење

2015
6 150 ч
405 hp

Онлајн: 2мес 4ден

BAUDRILL GmbH

Германија, Schrozberg

BAUER Casing oscillator BV 1180 for Bauer BG9, BG15, BG12 - резервни делови
 8
Прашајте за цена

Резервни делови за машина за бушење

1994

Онлајн: 2мес 4ден

BAUDRILL GmbH

Германија, Schrozberg

 Bohrschnecke, Rock Augers, Drilling Tools - резервни делови
 14
Прашајте за цена

Резервни делови за машина за бушење

Ново
2019

Онлајн: 2мес 4ден

BAUDRILL GmbH

Германија, Schrozberg

BAUER BG15H - машина за бушење
 10
Прашајте за цена

Машина за бушење

2010

Онлајн: 2мес 4ден

BAUDRILL GmbH

Германија, Schrozberg

SOILMEC Hydraulic Microdrilling Rig Soilmec SM21 - машина за бушење
 5
Прашајте за цена

Машина за бушење

2007
7 500 ч
Нето тежина: 21 900 kg

Онлајн: 2мес 4ден

BAUDRILL GmbH

Германија, Schrozberg

Прикажи ги сите понуди (11)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до BAUDRILL GmbH
Вашата порака е испратена.