BAS Machinery

 Лизинг
 Изнајмување
 Испорака
Телефони
Веб-страница
https://www.basmachinery.com
Работно време
08:30-18:00 Пон - Пет
08:30-12:00 Саб
Локација
Холандија, Veghel
Mac Arthurweg 2, 5466 AP Veghel, The Netherlands
Последни понуди
Volvo L180 E GOOD WORKING CONDITION - утоварувач со тркала
 20
32 800 EUR
Нето цена

Утоварувач со тркала

2003
29 025 ч
300 hp

Онлајн: 1ден

BAS Machinery

Холандија, Veghel

Идентификација 70146378

Liebherr R900 C Litronic GOOD UNDERCARRIAGE- ALL FUNCTIONS - багер гасеничар
 20
37 800 EUR
Нето цена

Багер гасеничар

2011
17 164 ч
129 hp

Онлајн: 1ден

BAS Machinery

Холандија, Veghel

Идентификација 70146748

Caterpillar 321 C GERMAN MACHINE - ALL FUNCTIONS - багер гасеничар
 20
32 800 EUR
Нето цена

Багер гасеничар

2007
17 549 ч
140 hp

Онлајн: 1ден

BAS Machinery

Холандија, Veghel

Идентификација 70146290

Dynapac CA134 PD GOOD WORKING CONDITION - 80% TYRES - ваљак
 20
19 800 EUR
Нето цена

Ваљак

2008
1 873 ч
84 hp

Онлајн: 1ден

BAS Machinery

Холандија, Veghel

Идентификација 70146370

Q27 BUCKET + FORKS - DUTCH MACHINE - мини утоварувач
 20
19 800 EUR
Нето цена

Мини утоварувач

2014
3 210 ч
37 hp

Онлајн: 1ден

BAS Machinery

Холандија, Veghel

Идентификација 70146509

Caterpillar 962H NICE AND CLEAN GERMAN MACHINE - утоварувач со тркала
 20
54 800 EUR
Нето цена

Утоварувач со тркала

2008
15 322 ч
213 hp

Онлајн: 1ден

BAS Machinery

Холандија, Veghel

Идентификација 70146688

Ahlmann AS200 FROM FIRST OWNER - утоварувач со тркала
 20
23 800 EUR
Нето цена

Утоварувач со тркала

2002
8 317 ч
171 hp

Онлајн: 1ден

BAS Machinery

Холандија, Veghel

Идентификација 70145887

Caterpillar CS56 FROM FIRST GERMAN OWNER - ваљак
 20
44 800 EUR
Нето цена

Ваљак

2010
4 184 ч
158 hp

Онлајн: 1ден

BAS Machinery

Холандија, Veghel

Идентификација 70145680

Caterpillar D9R - булдожер
 20
109 800 EUR
Нето цена

Булдожер

2005
48 673 ч
302 hp

Онлајн: 1ден

BAS Machinery

Холандија, Veghel

Идентификација 70142104

Caterpillar 336D2L 1148 HOURS! LIKE NEW - багер гасеничар
 20
171 800 EUR
Нето цена

Багер гасеничар

2017
1 148 ч
284 hp

Онлајн: 1ден

BAS Machinery

Холандија, Veghel

Идентификација 70140822

Прикажи ги сите понуди (319)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до BAS Machinery
Вашата порака е испратена.