BAS Tyres
Доверлив
Повеќе од 2 години со Truck1

BAS Tyres

Телефони
Веб-страница
https://webshop.bastyres.com/nl/
Работно време
08:00-19:00 Пон - Пет
08:00-12:00 Саб
Локација
Холандија, Veghel
Mac Arthurweg 2b, 5466 AP, Veghel, The Netherlands
Лица за контакт
Joost van Benthem
Deutsch, English, Español, Nederlands
Jiron Hermsen
Deutsch, English, Nederlands
Последни понуди
Continental HD3 Hybrid - гума
 1
330 EUR

Гума за камион

Ново
2018

Онлајн: 1год

BAS Tyres

Холандија, Veghel

ONBEKEND MONZA G-CRANE+ - гума
 1
945 EUR

Гума за камион

Ново
2019

Онлајн: 1год 1мес

BAS Tyres

Холандија, Veghel

Bridgestone 265/70R19.5 M729 - гума
 5
265 EUR

Гума за камион

Ново
2019

Онлајн: 1год 1мес

BAS Tyres

Холандија, Veghel

Bridgestone 385/55R22.5 R168 - гума
 5
325 EUR

Гума за камион

Ново
2019

Онлајн: 1год 1мес

BAS Tyres

Холандија, Veghel

Bridgestone 245/70R17.5 R227 - гума
 5
255 EUR

Гума за камион

Ново
2019

Онлајн: 1год 1мес

BAS Tyres

Холандија, Veghel

ONBEKEND MONZA - гума
 1
1 120 EUR

Гума за камион

Ново
2019

Онлајн: 1год 1мес

BAS Tyres

Холандија, Veghel

Goodyear Kmax D - гума
 1
345 EUR

Гума за камион

Ново
2019

Онлајн: 1год 1мес

BAS Tyres

Холандија, Veghel

Bridgestone 245/70R17.5 M729 - гума
 5
255 EUR

Гума за камион

Ново
2019

Онлајн: 1год 1мес

BAS Tyres

Холандија, Veghel

Bridgestone 245/70R17.5 M729 - гума
 5
255 EUR

Гума за камион

Ново
2019

Онлајн: 1год 1мес

BAS Tyres

Холандија, Veghel

Bridgestone 265/70R19.5 R227 - гума
 5
265 EUR

Гума за камион

Ново
2019

Онлајн: 1год 1мес

BAS Tyres

Холандија, Veghel

Прикажи ги сите понуди (92)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до BAS Tyres
Вашата порака е испратена.