BAS Trucks B.V. - полуприколки

157
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 8 1/8   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Vocol Stainless Steel 38.000 Ltr. Pump Gülle Mest Wasser - полуприколка цистерна
 14
12 900 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна

1996
3-оски
Корисна носивост: 32 120 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 7час 1мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70118503

Krone SD Edscha SAF TIR - полуприколка со церада
 14
4 900 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2010
3-оски

Онлајн: 7час 1мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117280

Krone 2x20-1x30-1x40-1x45 ft. 3 axles Multifunctional Chassis - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 12
5 600 EUR
Нето цена

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело

2006
3-оски
Корисна носивост: 35 000 kg
Бруто тежина: 41 000 kg

Онлајн: 7час 9мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70111219

Krone 2x20-1x30-1x40-1x45 ft 3 axles Multifunctional Chassis - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 12
5 600 EUR
Нето цена

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело

2006
3-оски
Корисна носивост: 35 000 kg
Бруто тежина: 41 000 kg

Онлајн: 7час 11мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70111212

Krone 2x20-1x30-1x40-1x45 ft. 3 axles Multifunctional Chassis - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 12
5 200 EUR
Нето цена

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело

2006
3-оски
Корисна носивост: 35 000 kg
Бруто тежина: 41 000 kg

Онлајн: 7час 11мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70111207

Krone SD 2x20-1x30-1x40-1x45 ft 3 axles 2x Ausziehbar Multifunctional-Chassis - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 14
4 900 EUR
Нето цена

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело

2006
3-оски
Корисна носивост: 34 900 kg
Бруто тежина: 41 000 kg

Онлајн: 7час 11мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70111204

OZSAN 25m3 Stahl Kipper SAF Liftachse - кипер полуприколка
 14
23 600 EUR
Нето цена

Кипер полуприколка

Ново
2019
3-оски

Онлајн: 14час 11мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70106720

LAG Voll Alu Kipper + Pritsche Tuv 9-2020 - полуприколка со рамна платформа
 12
6 600 EUR
Нето цена

Полуприколка со рамна платформа

1993
3-оски
Корисна носивост: 30 120 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 1ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117234

Schmitz Cargobull SCB*S3T Coil 900 cm Anti-Vandalimus-Plane - полуприколка со церада
 13
9 600 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2014
3-оски

Онлајн: 1ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117707

Faymonville 2x Ausziehbar Bis: 28,20m 3x Lenkachse SPA-3AA - полуприколка со рамна платформа
 17
22 900 EUR
Нето цена

Полуприколка со рамна платформа

2001
3-оски

Онлајн: 1ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117685

Faymonville 2x Ausziehbar Bis: 28.90m 3x Lenkachse SPZ 3AA - полуприколка со рамна платформа
 17
27 900 EUR
Нето цена

Полуприколка со рамна платформа

2005
3-оски

Онлајн: 1ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117686

Krone SD SAF Edscha 3 axles - полуприколка со церада
 11
4 900 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2011
3-оски
Корисна носивост: 29 300 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 1ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70116468

OZSAN Rampen Liftachse+Lenkachse SAF-achsen 3 axles - полуприколка за низок утовар
 17
32 600 EUR
Нето цена

Полуприколка за низок утовар

Ново
2019
3-оски
Бруто тежина: 44 000 kg

Онлајн: 1ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70104334

Carnehl CHKS/HH 28m3 Stahl Kipper 3 axles Liftachse - кипер полуприколка
 12
17 900 EUR
Нето цена

Кипер полуприколка

2015
3-оски
Корисна носивост: 29 130 kg
Бруто тежина: 35 500 kg

Онлајн: 4ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117596

Carnehl CHKS/HH 28m3 Stahl Kipper 3 axles Liftachse - кипер полуприколка
 12
17 900 EUR
Нето цена

Кипер полуприколка

2015
3-оски
Корисна носивост: 29 130 kg
Бруто тежина: 35 500 kg

Онлајн: 4ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117595

Feldbinder KIP 63.3 FOOD 63.000 Ltr / 1 / Kippanlage - полуприколка цистерна
 19
12 900 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна

2001
3-оски
Корисна носивост: 32 400 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 4ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117334

Schmitz Cargobull SCB*S3T Ladebordwand Edscha - полуприколка со церада
 14
10 200 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2013
3-оски
Корисна носивост: 28 720 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 4ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117258

Krone SD Edscha SAF - полуприколка со церада
 12
3 600 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2007
3-оски

Онлајн: 4ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117775

Talson F1227 TAG FNA Mega Luftfracht-Aircargo Rollenbet Liftachse - полуприколка ладилник
 16
42 900 EUR
Нето цена

Полуприколка ладилник

2014
3-оски
Корисна носивост: 24 650 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 4ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70113384

Van Eck Liftachse + Lenkachse Isoliert SAF APK / TUV 1-2020 - полуприколка сандучар
 12
3 900 EUR
Нето цена

Полуприколка сандучар

2007
3-оски
Корисна носивост: 29 100 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 5ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70112157

1 2 3 8   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до BAS Trucks B.V.
Вашата порака е испратена.