BAS Trucks B.V. - комбиња

172
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 9 1/9   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Iveco Daily 35S15 3.0 150pk Koelwagen -15C Vries Dag/Nacht Printer Airco L2H2 8m3 A/C Cruise control - комбе ладилник
 20
19 900 EUR
Нето цена

Комбе ладилник

2016
162 120 km
Дизел
150 hp
Корисна носивост: 976 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 6час 32мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117172

Renault Master 2.3 dCi 170 Paardenvrachtwagen Automaat 170PK Paarden Camera A/C Cruise control - комбе
 20
45 500 EUR
Нето цена

Комбе

Ново
419 km
Дизел
170 hp

Онлајн: 6час 54мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70118304

Iveco Daily 35S15 3.0 150pk Airco Cruise PDC 3.500kg Trekgewicht L2H2 11m3 A/C Cruise control - товарно комбе
 20
13 900 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2015
148 902 km
Дизел
150 hp
Корисна носивост: 1 067 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70108153

Mercedes-Benz Sprinter 314 CDI 140pk Automaat Airco Cruise Camera L2H2 11m3 A/C Cruise control - товарно комбе
 20
30 900 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2019
6 812 km
Дизел
140 hp
Корисна носивост: 1 211 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117834

Mercedes-Benz Vito 114 CDI 140PK Achterdeuren Airco Cruise Camera PDC Lang L3H1 7m3 A/C Cruise control - товарно комбе
 20
17 700 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2018
43 554 km
Дизел
140 hp
Корисна носивост: 974 kg
Бруто тежина: 3 050 kg

Онлајн: 1ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117963

Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 160pk L2H1 Airco Cruise Camera Trekhaak L2H1 9m3 A/C Towbar - товарно комбе
 20
18 800 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2016
89 858 km
Дизел
160 hp
Корисна носивост: 1 014 kg
Бруто тежина: 3 200 kg

Онлајн: 1ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117788

Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 160pk Airco 270° Deuren Cruise Lang Maxi L3H2 14m3 A/C Cruise control - товарно комбе
 17
17 900 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2017
91 387 km
Дизел
160 hp
Корисна носивост: 1 058 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70111888

Iveco Daily 35S16 160pk Automaat Airco Maxi Lang L3H2 16m3 A/C Cruise control - товарно комбе
 19
17 700 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2017
83 727 km
Дизел
160 hp
Корисна носивост: 1 081 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 4ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117828

Iveco Daily 50C17 3.0liter 170PK DOKA Dubbel Cabine Maxi Trekhaak L3H2 12m3 Double cabin Towbar - товарно комбе
 20
19 900 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2015
138 732 km
Дизел
170 hp
Корисна носивост: 685 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 4ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117518

Volkswagen Crafter 2.0 TDI Koelwagen -15C Vries Dag/Nacht Laadklep Carrier 11m3 - комбе ладилник
 20
15 900 EUR
Нето цена

Комбе ладилник

2011
92 141 km
Дизел
110 hp

Онлајн: 4ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70116845

Renault Master 2.3 dCi 150PK Dubbellucht Airco Trekhaak, Unieke KM stand L4H2 13m3 A/C Towbar - товарно комбе
 17
13 800 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2014
39 750 km
Дизел
150 hp
Корисна носивост: 1 101 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 4ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117795

Mercedes-Benz Sprinter 314 CDI Koelwagen -20C Vries Dag/Nacht Airco Thermoking L2H2 8m3 A/C - комбе ладилник
 20
38 750 EUR
Нето цена

Комбе ладилник

2019
20 398 km
Дизел
140 hp

Онлајн: 4ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117891

Iveco Daily 50C17 3.0L 170PK Automaat Airco Cruise Navi Dubbellucht L3H2 15m3 A/C Towbar Cruise control - товарно комбе
 20
24 900 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2017
99 980 km
Дизел
170 hp
Корисна носивост: 685 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 5ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117551

MAN TGE 3.140 2.0 TDI Nieuw Open Laadbak 3000KG Trekgewicht A/C Double cabin - отворено комбе за достава
 17
27 400 EUR
Нето цена

Отворено комбе за достава

2019
591 km
Дизел
140 hp
Корисна носивост: 1 273 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 5ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70118088

Iveco Daily 70C14 3.0 140pk Open Laadbak DC Doka Automaat Double cabin Towbar Cruise control - пикап
 20
9 900 EUR
Нето цена

Пикап

2011
161 036 km
Дизел
140 hp
Корисна носивост: 3 305 kg
Бруто тежина: 7 000 kg

Онлајн: 6ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117659

Iveco Daily 70C15 3.0 150pk Open Laadbak DC Doka Automaat Double cabin Towbar Cruise control - пикап
 20
11 400 EUR
Нето цена

Пикап

2012
187 334 km
Дизел
150 hp
Корисна носивост: 3 305 kg
Бруто тежина: 7 000 kg

Онлајн: 6ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117962

Renault Mascott 3.0 160pk Laadkraan 4Ton meter, Open Laadbak Kraan A/C Cruise control - пикап
 19
14 900 EUR
Нето цена

Пикап

2006
143 780 km
Дизел
157 hp
Корисна носивост: 2 717 kg
Бруто тежина: 6 500 kg

Онлајн: 6ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70116861

Renault Master 2.3 dCi 130PK Polyvolume 1250kg laadvermogen Airco Cruise 18m3 A/C Cruise control - комбе фургон
 20
33 650 EUR
Нето цена

Комбе фургон

Ново
212 km
Дизел
130 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 7ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117773

Iveco Daily 35S21 210PK Automaat Dubbel Cabine, Clima, Standkachel, unieke auto L2H2 8m3 A/C Double cabin Towbar Cruise control - товарно комбе
 20
30 900 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2018
20 181 km
Дизел
210 hp
Корисна носивост: 953 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 7ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70116795

Iveco Daily 35S13 8-traps Automaat Koelwagen Dag/Nacht 3500kg trekgewicht L2H2 9m3 - комбе ладилник
 20
17 900 EUR
Нето цена

Комбе ладилник

2015
162 649 km
Дизел
130 hp
Корисна носивост: 811 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 7ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117143

1 2 3 9   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до BAS Trucks B.V.
Вашата порака е испратена.