BAS Trucks B.V. - камиони влекачи

427
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 22 1/22   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Scania R480 6X2 Retarder Lift+Lenkachse Euro 5 - камион влекач
 16
14 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
786 091 km
6x2
480 hp
Корисна носивост: 17 570 kg
Бруто тежина: 26 500 kg

Онлајн: 6час 58мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70107108

Volvo FH 500 4X2 ACC VEB+ I-Park Cool Euro 6 - камион влекач
 16
36 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
456 296 km
4x2
500 hp

Онлајн: 7час 58мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117762

DAF XF 460 4X2 SSC ACC Euro 6 - камион влекач
 15
32 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
416 585 km
4x2
460 hp

Онлајн: 12час 57мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117029

DAF XF 460 4X2 SSC Intarder NAVI ACC Euro 6 - камион влекач
 14
34 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
373 156 km
4x2
460 hp

Онлајн: 12час 58мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117000

DAF XF 460 4X2 SSC ACC Intarder Hydraulik Euro 6 - камион влекач
 17
34 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
354 513 km
4x2
460 hp

Онлајн: 12час 59мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70116986

Volvo FH 420 4X2 XL Xenon EEV - камион влекач
 18
16 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2010
1 043 386 km
4x2
420 hp
Корисна носивост: 11 242 kg
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 12час 59мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70118065

DAF XF 460 4X2 SSC ACC Intarder Standklima Euro 6 - камион влекач
 16
47 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
270 151 km
4x2
460 hp

Онлајн: 13час 6мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117977

Volvo FH 500 4X2 VEB+ I-Park Cool Euro 6 - камион влекач
 16
50 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
273 794 km
4x2
500 hp

Онлајн: 13час 7мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70109929

MAN TGX 26.540 6X2 XXL Liftachse Euro 5 - камион влекач
 20
21 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
710 680 km
6x2
540 hp
Корисна носивост: 8 060 kg
Бруто тежина: 16 000 kg

Онлајн: 13час 8мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117454

DAF XF 460 4X2 ACC SSC Intarder Standklima Euro 6 - камион влекач
 15
47 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
279 021 km
4x2
460 hp

Онлајн: 13час 17мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117900

DAF XF 460 4X2 SSC ACC Intarder Standklima Euro 6 - камион влекач
 16
47 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
304 032 km
4x2
460 hp

Онлајн: 13час 17мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117901

DAF CF85.360 4X2 Euro 5 - камион влекач
 12
8 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
1 283 212 km
4x2
360 hp

Онлајн: 13час 18мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70118056

Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4X2 Euro 6 - камион влекач
 14
23 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
582 550 km
4x2
450 hp
Корисна носивост: 10 476 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 13час 19мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70116780

Scania R420 4X2 Retarder Euro 5 - камион влекач
 16
17 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
820 193 km
4x2
420 hp

Онлајн: 13час 26мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117796

MAN TGX 18.480 4X2 ACC Intarder Standklima Euro 6 - камион влекач
 16
25 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
401 499 km
4x2
480 hp

Онлајн: 13час 27мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117407

Volvo FH 500 4X2 Retarder Hydraulik I-ParkCool ACC Euro 6 - камион влекач
 19
45 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
273 419 km
4x2
500 hp

Онлајн: 13час 27мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117760

Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4X2 Navi Euro 6 - камион влекач
 15
23 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
582 998 km
4x2
450 hp
Корисна носивост: 10 476 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 13час 27мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70116778

Renault Magnum 480 4X2 EEV - камион влекач
 16
14 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
668 528 km
4x2
480 hp

Онлајн: 13час 29мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117798

Renault Magnum 480 DXi 4X2 EEV - камион влекач
 15
14 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
664 156 km
4x2
480 hp

Онлајн: 13час 29мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117797

MAN TGX 26.540 6X2 Intarder Hydraulik Lenk-Liftachse Euro 5 - камион влекач
 17
17 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2009
593 602 km
6x2
540 hp

Онлајн: 13час 29мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117888

1 2 3 22   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до BAS Trucks B.V.
Вашата порака е испратена.