BAS Trucks B.V. - Возила за продажба

1 114
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 56 1/56   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Renault Master 2.3 dCi 165PK Koelwagen 220V Dag/Nacht Laadklep Airco 12m3 A/C Cruise control - комбе ладилник
 20
23 400 EUR
Нето цена

Комбе ладилник

2016
30 361 km
Дизел
165 hp
Корисна носивост: 225 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 9час 35мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70118476

Iveco Daily 35C15 3.0 150PK Bakwagen Laadklep Dubbellucht Airco Cruise 20m3 A/C Cruise control - комбе фургон
 20
20 900 EUR
Нето цена

Комбе фургон

2016
98 399 km
Дизел
150 hp

Онлајн: 10час 25мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70118942

Iveco Daily 35C17 3.0 170PK Automaat Dubbellucht Luchtvering 3500kg trekhaak L2H2 11m3 A/C Towbar Cruise control - товарно комбе
 18
19 900 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2015
98 488 km
Дизел
170 hp

Онлајн: 11час 39мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70118719

Schmitz Cargobull Carrier Vector 1850mt Bi-/Multitemp Doppelstock Blumenbreit TUV 10-2020 - полуприколка ладилник
 18
14 200 EUR
Нето цена

Полуприколка ладилник

2010
3-оски
Корисна носивост: 33 156 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 11час 43мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70119247

Schmitz Cargobull Carrier Vector 1850mt Bi-/Multitemp Doppelstock Blumenbreit TUV 5-2020 - полуприколка ладилник
 18
14 200 EUR
Нето цена

Полуприколка ладилник

2010
3-оски
Корисна носивост: 33 156 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 11час 45мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70119249

Schmitz Cargobull Carrier Vector 1850mt Bi-/Multitemp Doppelstock Blumenbreit TUV 10-2020 - полуприколка ладилник
 18
14 200 EUR
Нето цена

Полуприколка ладилник

2010
3-оски
Корисна носивост: 33 156 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 11час 53мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70119250

Schmitz Cargobull SCB*S3T Edscha Alu Latten - полуприколка со церада
 15
10 600 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2015
3-оски

Онлајн: 11час 55мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70119419

Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4X2 2x Tanks Euro 5 - камион влекач
 19
26 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
563 665 km
4x2
450 hp
Корисна носивост: 9 721 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 12час 13мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70118614

Volvo FH 460 4X2 XL VEB+ 2x Tanks Euro 6 - камион влекач
 15
26 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
756 283 km
4x2
460 hp
Корисна носивост: 10 726 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 12час 43мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70116927

DAF XF105.460 6X2 Steering-Axle Manual Intarder Euro 5 - камион со кабинска шасија
 18
23 800 EUR
Нето цена

Камион со кабинска шасија

2013
742 727 km
6x2
460 hp

Онлајн: 12час 45мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70118651

Iveco Stralis AS440S50 4X2 Hydraulik Standklima Euro 6 - камион влекач
 19
24 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
309 133 km
4x2
500 hp

Онлајн: 12час 45мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70119395

Mercedes-Benz Sprinter 319 3.0 V6 Automaat DC Doka Airco Cruise Camera Navi Xenon L2H2 6m3 A/C Double cabin Towbar Cruise control - товарно комбе
 20
16 900 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2011
105 933 km
Дизел
190 hp
Корисна носивост: 1 500 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 12час 53мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70119137

DAF XF105.460 6X2 AJK Hooklift SSC Intarder Euro 5 - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 20
24 800 EUR
Нето цена

Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело

2013
856 032 km
6x2
460 hp
Корисна носивост: 13 556 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 12час 55мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70118516

MAN TGX 18.480 4X2 XXL Navi ACC 2x Tanks Euro 6 - камион влекач
 14
25 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
562 606 km
4x2
480 hp

Онлајн: 13час 13мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70119090

MAN TGX 18.480 4X2 XXL Navi ACC 2x Tanks Euro 6 - камион влекач
 15
25 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
524 460 km
4x2
480 hp

Онлајн: 13час 13мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70119091

MAN TGX 18.480 4X2 XXL ACC Navi 2x Tanks Euro 6 - камион влекач
 16
25 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
491 201 km
4x2
480 hp

Онлајн: 13час 13мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70119092

MAN TGX 18.480 4X2 XXL Navi ACC 2x Tanks Euro 6 - камион влекач
 16
25 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
546 301 km
4x2
480 hp

Онлајн: 13час 15мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70119095

MAN TGX 18.480 4X2 XXL Navi ACC 2x Tanks Euro 6 - камион влекач
 15
25 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
528 010 km
4x2
480 hp

Онлајн: 13час 15мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70119085

MAN TGX 18.480 4X2 XXL 2x Tanks Navi ACC Euro 6 - камион влекач
 16
25 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
493 353 km
4x2
480 hp

Онлајн: 13час 15мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70119084

Scania R440 6X2 Retarder Lift+Lenkachse Standklima Xenon Euro 5 - камион влекач
 17
16 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
823 604 km
6x2
440 hp
Корисна носивост: 17 580 kg
Бруто тежина: 26 500 kg

Онлајн: 13час 25мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70119439

1 2 3 56   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до BAS Trucks B.V.
Вашата порака е испратена.