BAS Trucks B.V.

Телефони
Веб-страница
www.bastrucks.com/
Локација
Холандија, Veghel
Mac Arthurweg 2, 5466 AP VEGHEL, The Netherlands
Последни понуди
Schmitz Cargobull SCB*S3B New Unused! Carrier Vector 1550 3 axles Doppelstock Blumenbreit Liftachse Palettenkasten - полуприколка ладилник
 14
49 900 EUR
Нето цена

Полуприколка ладилник

2019
3-оски
Корисна носивост: 30 485 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 11час 21мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70102941

Scania R500 4X2 Retarder Navi ACC V8 EEV - камион влекач
 17
27 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
825 072 km
4x2
500 hp

Онлајн: 12час 21мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70116689

Scania R490 4X2 Retarder Standklima Euro 6 - камион влекач
 15
29 200 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
677 075 km
4x2
490 hp
Корисна носивост: 10 374 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 12час 21мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70116151

Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4X2 Retarder Standklima EEV - камион влекач
 14
21 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
640 114 km
4x2
450 hp
Корисна носивост: 10 685 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 12час 29мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70116152

Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4X2 Euro 6 - камион влекач
 13
21 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
692 250 km
4x2
450 hp

Онлајн: 12час 30мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70116781

Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4X2 Retarder Hydraulik Powershift Euro 5 - камион влекач
 16
18 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
652 135 km
4x2
450 hp
Корисна носивост: 9 722 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 12час 30мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70116688

Scania R440 4X2 Highline Retarder Euro 5 - камион влекач
 14
14 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
865 513 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 11 320 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 12час 31мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70116926

Scania R440 4X2 Highline Retarder Euro 5 - камион влекач
 15
16 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
770 264 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 11 320 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 12час 31мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70116925

Scania G420 4X2 Retarder Hydraulik Euro 5 - камион влекач
 14
14 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
660 770 km
4x2
420 hp
Корисна носивост: 12 075 kg
Бруто тежина: 19 150 kg

Онлајн: 12час 31мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70116573

Renault Magnum 480 DXi 4X2 EEV - камион влекач
 14
14 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
585 102 km
4x2
480 hp
Корисна носивост: 11 068 kg
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 12час 31мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70116687

Прикажи ги сите понуди (1 128)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до BAS Trucks B.V.
Вашата порака е испратена.