BAS Trucks B.V.

 Лизинг
 Изнајмување
 Испорака
Телефони
Веб-страница
https://www.bastrucks.com/
Работно време
08:30-18:00 Пон - Пет
08:30-12:00 Саб
Локација
Холандија, Veghel
Mac Arthurweg 2, 5466 AP VEGHEL, The Netherlands
Последни понуди
Iveco Daily 35S16 160PK Automaat Airco Mooie auto!! L3H2 16m3 A/C - товарно комбе
 19
14 900 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2017
77 243 km
Дизел
Број на седишта: 3
160 hp

Онлајн: 9час 24мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70127686

Iveco Daily 35S18 3.0 180PK Koelwagen -20 Vries Dag / Nacht 230V Carrier 17m3 A/C Cruise control - комбе ладилник
 18
36 900 EUR
Нето цена

Комбе ладилник

Ново
2020
10 km
Дизел
Број на седишта: 3
180 hp
Корисна носивост: 853 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 9час 24мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70120791

Iveco Daily 35S17 3.0 170PK Automaat Dubbel Cabine Airco Cruise Mixto Doka 7m3 A/C Double cabin Cruise control - товарно комбе
 19
15 900 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2016
153 237 km
Дизел
Број на седишта: 7
170 hp

Онлајн: 9час 44мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70128022

Mercedes-Benz Sprinter 516 CDI 160PK Kipper 3500kg trekhaak Airco Cruise Tipper 2m3 A/C Towbar Cruise control - комби кипер
 16
18 900 EUR
Нето цена

Комби кипер

2015
114 092 km
Дизел
163 hp
Корисна носивост: 676 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 9час 44мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70128291

Renault Master 2.3DCI 165PK Nieuw! Kipper 3500kg trekhaak Airco Cruise Tipper E6 02m3 A/C Towbar Cruise control - комби кипер
 20
28 900 EUR
Нето цена

Комби кипер

2020
10 km
Дизел
Број на седишта: 3
165 hp

Онлајн: 9час 54мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70128023

Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4X2 Retarder Standklima 2x Tank BigSpace Euro 6 - камион влекач
 17
39 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
195 389 km
4x2
450 hp

Онлајн: 11час 44мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70127561

MAN TGS 18.440 4X2 LX Intarder Hydraulik Euro 6 - камион влекач
 20
21 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
426 022 km
4x2
440 hp

Онлајн: 12час 4мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70127995

DAF XF105.460 4X2 SSC Intarder 2x Tanks Euro 5 - камион влекач
 15
9 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
1 230 688 km
4x2
460 hp
Корисна носивост: 9 730 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 12час 4мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70127500

Mercedes-Benz Actros 1840 LS 4X2 ACC Retarder 2x Tanks GigaSpace Euro 6 - камион влекач
 16
24 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
633 100 km
4x2
400 hp
Корисна носивост: 9 878 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 12час 4мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70126690

Mercedes-Benz Antos 1835 LS 4X2 Retarder ACC 2x Tanks Navi ClassicSpace Euro 6 - камион влекач
 16
38 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
52 559 km
4x2
350 hp

Онлајн: 12час 12мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70127121

Прикажи ги сите понуди (1 042)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до BAS Trucks B.V.
Вашата порака е испратена.