AUTOLICA CARROZADOS
За продавачотПогледнете мапаПонуди (10)

AUTOLICA CARROZADOS

Понуди (10)

phone_iphoneТелефони+34 692816...
location_onЛокацијаSpain, Benicarlo
CARRETERA NACIONAL 340A KM 1043.´5 BENICARLÓ 12580 CASTELLÓN, Spain
languageВеб-страницаhttps://www.grupoautomotive.com/
access_timeРаботно време09:00-19:00 Пон - Пет
Локално време на дилерот — 05:57

Испратете порака до AUTOLICA CARROZADOS


Privacy policy

Последни понуди

Последни понуди


Товарно комбе FIAT Ducato Maxi 35 L3 Pack Clima / Plataforma Dhollandia.
10
Товарно комбе
FIAT Ducato Maxi 35 L3 Pack Clima / Plataforma Dhollandia.
AUTOLICA CARROZADOS
Шпанија
Ново
Година на производство: 2021
Километража: 10 km
Гориво: дизел
Емисиона класа: Евро 6
Број на седишта: 3
Излезна моќност: 140 hp
31 300  EUR
Нето цена
Вклучувајќи и ДДВ 21%
Онлајн: 1ден
Товарно комбе IVECO Daily 35S14 V3520 H1 9.0 M³
10
Товарно комбе
IVECO Daily 35S14 V3520 H1 9.0 M³
AUTOLICA CARROZADOS
Шпанија
Ново
Година на производство: 2021
Километража: 10 km
Гориво: дизел
Емисиона класа: Евро 6
Број на седишта: 3
Излезна моќност: 140 hp
22 000  EUR
Нето цена
Вклучувајќи и ДДВ 21%
Онлајн: 4ден
Комбе ладилник FIAT Ducato Fg35 L2H2 Pack Clima | -20ºC +20ºC
15
Комбе ладилник
FIAT Ducato Fg35 L2H2 Pack Clima | -20ºC +20ºC
AUTOLICA CARROZADOS
Шпанија
Ново
Година на производство: 2021
Километража: 10 km
Гориво: дизел
Емисиона класа: Евро 6
Број на седишта: 3
Излезна моќност: 140 hp
33 000  EUR
Нето цена
Вклучувајќи и ДДВ 21%
Онлајн: 4ден
Комбе ладилник CITROËN Jumper Fg 35 L3H2 160CV | Congelación -20ºC
9
Комбе ладилник
CITROËN Jumper Fg 35 L3H2 160CV | Congelación -20ºC
AUTOLICA CARROZADOS
Шпанија
Година на производство: 2018
Километража: 111000 km
Гориво: дизел
Емисиона класа: Евро 6
Број на седишта: 3
Излезна моќност: 160 hp
21 000  EUR
Нето цена
Вклучувајќи и ДДВ 21%
Онлајн: 14ден
Товарно комбе IVECO Daily Chasis Cabina 160CV
13
Товарно комбе
IVECO Daily Chasis Cabina 160CV
AUTOLICA CARROZADOS
Шпанија
Ново
Година на производство: 2021
Километража: 10 km
Гориво: дизел
Емисиона класа: Евро 6
Број на седишта: 3
Излезна моќност: 160 hp
26 000  EUR
Нето цена
Вклучувајќи и ДДВ 21%
Онлајн: 14ден
Товарно комбе MERCEDES-BENZ Vito CDI 114 FURGÓN LARGO | FUNEBRE
13
Товарно комбе
MERCEDES-BENZ Vito CDI 114 FURGÓN LARGO | FUNEBRE
AUTOLICA CARROZADOS
Шпанија
Ново
Година на производство: 2021
Километража: 7000 km
Гориво: дизел
Емисиона класа: Евро 6
Број на седишта: 3
Излезна моќност: 136 hp
25 000  EUR
Нето цена
Вклучувајќи и ДДВ 21%
Онлајн: 1мес 19ден
Товарно комбе IVECO Daily Fg 35 Larga Techo Elevado PTAS 270º
12
Товарно комбе
IVECO Daily Fg 35 Larga Techo Elevado PTAS 270º
AUTOLICA CARROZADOS
Шпанија
Ново
Година на производство: 2021
Километража: 10 km
Гориво: дизел
Емисиона класа: Евро 6
Број на седишта: 3
Излезна моќност: 160 hp
25 500  EUR
Нето цена
Вклучувајќи и ДДВ 21%
Онлајн: 1мес 26ден
Комбе ладилник IVECO Daily 35C16H3 -20ºC +25ºC
12
Комбе ладилник
IVECO Daily 35C16H3 -20ºC +25ºC
AUTOLICA CARROZADOS
Шпанија
Ново
Година на производство: 2021
Километража: 10 km
Гориво: дизел
Емисиона класа: Евро 6
Број на седишта: 3
Излезна моќност: 160 hp
42 000  EUR
Нето цена
Вклучувајќи и ДДВ 21%
Онлајн: 2мес 6ден
Комбе фургон Iveco Daily 35C15 Transversal 3450RD/Plataforma Zepro 750KG
11
Комбе фургон
Iveco Daily 35C15 Transversal 3450RD/Plataforma Zepro 750KG
AUTOLICA CARROZADOS
Шпанија
Година на производство: 2016
Километража: 10 km
Гориво: дизел
Емисиона класа: Евро 6
Број на седишта: 3
Излезна моќност: 160 hp
21 000  EUR
Нето цена
Вклучувајќи и ДДВ 21%
Онлајн: 2мес 14ден
Комбе ладилник FIAT Ducato Maxi 35 L4H2 180CV Pack Clima/Navi/Automática/Congelación -20ºC
19
Комбе ладилник
FIAT Ducato Maxi 35 L4H2 180CV Pack Clima/Navi/Automática/Congelación -20ºC
AUTOLICA CARROZADOS
Шпанија
Ново
Година на производство: 2021
Километража: 10 km
Гориво: дизел
Емисиона класа: Евро 6
Број на седишта: 3
Излезна моќност: 180 hp
38 600  EUR
Нето цена
Вклучувајќи и ДДВ 21%
Онлајн: 3мес 8ден
Резултати пронајдени: 10
Пребарувањето е зачувано!

t1 dealer test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.